Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Budapestin, Hungaria

Budapestin
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 1363 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Corinthia Hotel Budapest
Corinthia Hotel Budapest
Corinthia Hotel Budapest
8.8 E mirë
Hotel
Hungaria, Budapestin
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Exe Budapest Center
Exe Budapest Center
Exe Budapest Center
8.4 E mirë
Hotel
Hungaria, Budapestin
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Continental Hotel Budapest
Continental Hotel Budapest
Continental Hotel Budapest
8.4 E mirë
Hotel
Hungaria, Budapestin
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Kempinski Hotel Corvinus Budapest
Kempinski Hotel Corvinus Budapest
Kempinski Hotel Corvinus Budapest
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Hungaria, Budapestin
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Mercure Budapest City Center
Mercure Budapest City Center
Mercure Budapest City Center
8.5 E mirë
Hotel
Hungaria, Budapestin
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
K+K Hotel Opera
K+K Hotel Opera
K+K Hotel Opera
8.3 E mirë
Hotel
Hungaria, Budapestin
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Hotel Palazzo Zichy Budapest
Hotel Palazzo Zichy Budapest
Hotel Palazzo Zichy Budapest
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Hungaria, Budapestin
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Danubius Hotel Astoria City Center
Danubius Hotel Astoria City Center
Danubius Hotel Astoria City Center
8.1 E mirë
Hotel
Hungaria, Budapestin
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Anantara New York Palace Budapest
Anantara New York Palace Budapest
Anantara New York Palace Budapest
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Hungaria, Budapestin
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Bohem Art Hotel
Bohem Art Hotel
Bohem Art Hotel
8.8 E mirë
Hotel
Hungaria, Budapestin
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Danubius Hotel Helia
Danubius Hotel Helia
Danubius Hotel Helia
8.4 E mirë
Hotel
Hungaria, Budapestin
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Mercure Budapest Korona
Mercure Budapest Korona
Mercure Budapest Korona
8.2 E mirë
Hotel
Hungaria, Budapestin
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
The Aquincum Hotel Budapest
The Aquincum Hotel Budapest
The Aquincum Hotel Budapest
8.0 E mirë
Hotel
Hungaria, Budapestin
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Parlament
Hotel Parlament
Hotel Parlament
8.9 E mirë
Hotel
Hungaria, Budapestin
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
InterContinental Budapest
InterContinental Budapest
InterContinental Budapest
8.6 E mirë
Hotel
Hungaria, Budapestin
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Hotel Hungaria City Center
Hotel Hungaria City Center
Hotel Hungaria City Center
7.7 Mesatare
Hotel
Hungaria, Budapestin
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hilton Budapest
Hilton Budapest
Hilton Budapest
8.7 E mirë
Hotel
Hungaria, Budapestin
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
7seasons Apartments Budapest
7seasons Apartments Budapest
7seasons Apartments Budapest
8.8 E mirë
Apartament
Hungaria, Budapestin
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Budapest Marriott Hotel
Budapest Marriott Hotel
Budapest Marriott Hotel
8.8 E mirë
Hotel
Hungaria, Budapestin
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Hotel Zenit Budapest Palace
Hotel Zenit Budapest Palace
Hotel Zenit Budapest Palace
8.7 E mirë
Hotel
Hungaria, Budapestin
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.