Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Hajduszoboszlo, Hungaria

Hajduszoboszlo
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 27 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Hotel Silver Hajduszoboszlo
Hotel Silver Hajduszoboszlo
Hotel Silver Hajduszoboszlo
8.6 E mirë
Hotel
Hungaria, Hajduszoboszlo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Hotel Delibab
Hotel Delibab
Hotel Delibab
8.9 E mirë
Hotel
Hungaria, Hajduszoboszlo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Hotel Atlantis Hajduszoboszlo
Hotel Atlantis Hajduszoboszlo
Hotel Atlantis Hajduszoboszlo
8.8 E mirë
Hotel
Hungaria, Hajduszoboszlo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Plage Hotel
Plage Hotel
Plage Hotel
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Hungaria, Hajduszoboszlo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Nelson Hotel Hajduszoboszlo
Nelson Hotel Hajduszoboszlo
Nelson Hotel Hajduszoboszlo
8.7 E mirë
Hotel
Hungaria, Hajduszoboszlo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hunguest Hotel Aqua Sol
Hunguest Hotel Aqua Sol
Hunguest Hotel Aqua Sol
8.7 E mirë
Hotel
Hungaria, Hajduszoboszlo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Aurum Hajduszoboszlo
Hotel Aurum Hajduszoboszlo
Hotel Aurum Hajduszoboszlo
8.5 E mirë
Hotel
Hungaria, Hajduszoboszlo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Hotel Aurum Family
Hotel Aurum Family
Hotel Aurum Family
8.4 E mirë
Hotel
Hungaria, Hajduszoboszlo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Hotel Rudolf
Hotel Rudolf
Hotel Rudolf
8.1 E mirë
Hotel
Hungaria, Hajduszoboszlo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Airport Wellness Panzio
Airport Wellness Panzio
Airport Wellness Panzio
9.2 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Hungaria, Hajduszoboszlo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Wellness Hotel-M - Hajduszoboszlo
Wellness Hotel-M - Hajduszoboszlo
Wellness Hotel-M - Hajduszoboszlo
Hotel
Hungaria, Hajduszoboszlo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Kemences Csarda es Panzio
Kemences Csarda es Panzio
Kemences Csarda es Panzio
8.3 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Hungaria, Hajduszoboszlo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
Matyas Kiraly Gyogy- es Wellness Hotel
Matyas Kiraly Gyogy- es Wellness Hotel
Matyas Kiraly Gyogy- es Wellness Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Hungaria, Hajduszoboszlo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Baratsag Spa & Wellness Hotel
Baratsag Spa & Wellness Hotel
Baratsag Spa & Wellness Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Hungaria, Hajduszoboszlo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Hunguest Hotel Apollo
Hunguest Hotel Apollo
Hunguest Hotel Apollo
8.8 E mirë
Hotel
Hungaria, Hajduszoboszlo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Gasthof Laci Betyar
Gasthof Laci Betyar
Gasthof Laci Betyar
8.2 E mirë
Han
Hungaria, Hajduszoboszlo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
Hotel Negy Evszak Superior
Hotel Negy Evszak Superior
Hotel Negy Evszak Superior
8.5 E mirë
Hotel
Hungaria, Hajduszoboszlo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Major Panzio es Etterem
Major Panzio es Etterem
Major Panzio es Etterem
8.1 E mirë
Mengjezore dhe Mbrëmje
Hungaria, Hajduszoboszlo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkim falas
Hungarospa Thermal Hotel
Hungarospa Thermal Hotel
Hungarospa Thermal Hotel
8.7 E mirë
Hotel
Hungaria, Hajduszoboszlo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Angyal Panzio
Angyal Panzio
Angyal Panzio
8.4 E mirë
Mengjezore dhe Mbrëmje
Hungaria, Hajduszoboszlo
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.