Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Balaton u zemërua, Hungaria

Balaton u zemërua
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 33 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Anna Grand Hotel Wine & Vital
9.5 E shkëlqyer
Hotel
Hungaria, Balaton u zemërua
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Silverine Lake Resort
Silverine Lake Resort
Silverine Lake Resort
8.8 E mirë
Hotel
Hungaria, Balaton u zemërua
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Aura Hotel Adults Only
Aura Hotel Adults Only
Aura Hotel Adults Only
Hotel
Hungaria, Balaton u zemërua
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Hotel Annabella Beach Resort Superior
Hotel Annabella Beach Resort Superior
Hotel Annabella Beach Resort Superior
7.8 Mesatare
Hotel
Hungaria, Balaton u zemërua
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Aerobiku në vend
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Danubius Hotel Marina
Danubius Hotel Marina
Danubius Hotel Marina
8.4 E mirë
Hotel
Hungaria, Balaton u zemërua
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
Hotel Margareta Balatonfured
Hotel Margareta Balatonfured
Hotel Margareta Balatonfured
8.5 E mirë
Hotel
Hungaria, Balaton u zemërua
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Hollik Apartmanhaz
Hollik Apartmanhaz
Hollik Apartmanhaz
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Hungaria, Balaton u zemërua
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hotel Astoria Balatonfured
Hotel Astoria Balatonfured
Hotel Astoria Balatonfured
8.7 E mirë
Hotel
Hungaria, Balaton u zemërua
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Blaha Lujza
Hotel Blaha Lujza
Hotel Blaha Lujza
8.5 E mirë
Hotel
Hungaria, Balaton u zemërua
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Gold House Pension
Gold House Pension
Gold House Pension
9.6 E shkëlqyer
Pensjon
Hungaria, Balaton u zemërua
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Babi Guesthouse - Babi Vendeghaz
Babi Guesthouse - Babi Vendeghaz
Babi Guesthouse - Babi Vendeghaz
8.8 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Hungaria, Balaton u zemërua
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Akademia Hotel Balatonfured
Akademia Hotel Balatonfured
Akademia Hotel Balatonfured
8.2 E mirë
Hotel
Hungaria, Balaton u zemërua
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
Barbara Vendeghaz
Barbara Vendeghaz
Barbara Vendeghaz
Apartament
Hungaria, Balaton u zemërua
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Balazs Villa
Balazs Villa
Balazs Villa
8.8 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Hungaria, Balaton u zemërua
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Solariumi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
Villa Muzsa DeLuxe
Villa Muzsa DeLuxe
Villa Muzsa DeLuxe
Shtëpi e mysafirëve
Hungaria, Balaton u zemërua
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Eden Villa Csaladi Apartmanhaz
Eden Villa Csaladi Apartmanhaz
Eden Villa Csaladi Apartmanhaz
9.5 E shkëlqyer
Apartament
Hungaria, Balaton u zemërua
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Veronika Villa
Veronika Villa
Veronika Villa
9.4 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Hungaria, Balaton u zemërua
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Aerobiku në vend
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Sunrise Apartmanhaz
Sunrise Apartmanhaz
Sunrise Apartmanhaz
Shtëpi e mysafirëve
Hungaria, Balaton u zemërua
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Saunë
Koczor Winery & Guesthouse
Koczor Winery & Guesthouse
Koczor Winery & Guesthouse
8.8 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Hungaria, Balaton u zemërua
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Figula Vendeghaz
Figula Vendeghaz
Figula Vendeghaz
Shtëpi e mysafirëve
Hungaria, Balaton u zemërua
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Dyqanet
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.