Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Mumbai, Indi

Mumbai
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 597 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
The Taj Mahal Palace Mumbai
The Taj Mahal Palace Mumbai
The Taj Mahal Palace Mumbai
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Indi, Mumbai
Largësia nga qendra e qytetit:
17.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fasilitete fitnesi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Trident Nariman Point
Trident Nariman Point
Trident Nariman Point
8.7 E mirë
Hotel
Indi, Mumbai
Largësia nga qendra e qytetit:
17.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Grand Hyatt Mumbai
Grand Hyatt Mumbai
Grand Hyatt Mumbai
8.0 E mirë
Hotel
Indi, Mumbai
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
Sofitel Mumbai BKC
Sofitel Mumbai BKC
Sofitel Mumbai BKC
8.1 E mirë
Hotel
Indi, Mumbai
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Sahara Star-Mumbai Airport
Hotel Sahara Star-Mumbai Airport
Hotel Sahara Star-Mumbai Airport
7.7 Mesatare
Hotel
Indi, Mumbai
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
The Lalit Mumbai-Airport
The Lalit Mumbai-Airport
The Lalit Mumbai-Airport
7.7 Mesatare
Hotel
Indi, Mumbai
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
The Orchid - An Ecotel Hotel
The Orchid - An Ecotel Hotel
The Orchid - An Ecotel Hotel
8.3 E mirë
Hotel
Indi, Mumbai
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
President - IHCL SeleQtions
President - IHCL SeleQtions
President - IHCL SeleQtions
8.2 E mirë
Hotel
Indi, Mumbai
Largësia nga qendra e qytetit:
18.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Novotel Mumbai Juhu Beach
Novotel Mumbai Juhu Beach
Novotel Mumbai Juhu Beach
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Indi, Mumbai
Largësia nga qendra e qytetit:
6.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
The Leela Mumbai Airport
The Leela Mumbai Airport
The Leela Mumbai Airport
8.6 E mirë
Hotel
Indi, Mumbai
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Trident Bandra Kurla
Trident Bandra Kurla
Trident Bandra Kurla
8.8 E mirë
Hotel
Indi, Mumbai
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Courtyard by Marriott Mumbai International Airport
Courtyard by Marriott Mumbai International Airport
Courtyard by Marriott Mumbai International Airport
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
The Oberoi Mumbai
The Oberoi Mumbai
The Oberoi Mumbai
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Indi, Mumbai
Largësia nga qendra e qytetit:
17.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
JW Marriott Mumbai Juhu
JW Marriott Mumbai Juhu
JW Marriott Mumbai Juhu
8.5 E mirë
Resort
Indi, Mumbai
Largësia nga qendra e qytetit:
6.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Four Seasons Hotel Mumbai
Four Seasons Hotel Mumbai
Four Seasons Hotel Mumbai
8.5 E mirë
Hotel
Indi, Mumbai
Largësia nga qendra e qytetit:
11.0 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Holiday Inn Mumbai International Airport
Holiday Inn Mumbai International Airport
Holiday Inn Mumbai International Airport
8.0 E mirë
Hotel
Indi, Mumbai
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
ITC Maratha A Luxury Collection Hotel
ITC Maratha A Luxury Collection Hotel
ITC Maratha A Luxury Collection Hotel
8.1 E mirë
Hotel
Indi, Mumbai
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
JW Marriott Mumbai Sahar Airport
JW Marriott Mumbai Sahar Airport
JW Marriott Mumbai Sahar Airport
8.6 E mirë
Hotel
Indi, Mumbai
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
The Westin Mumbai Garden City
The Westin Mumbai Garden City
The Westin Mumbai Garden City
8.6 E mirë
Hotel
Indi, Mumbai
Largësia nga qendra e qytetit:
11.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
ITC Grand Central Mumbai A Luxury Collection Hotel
ITC Grand Central Mumbai A Luxury Collection Hotel
ITC Grand Central Mumbai A Luxury Collection Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
9.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.