Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Indi

Nju Delhi
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 16432 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
The Taj Mahal Palace Mumbai
The Taj Mahal Palace Mumbai
The Taj Mahal Palace Mumbai
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Indi, Mumbai
Largësia nga qendra e qytetit:
17.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fasilitete fitnesi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
The LaLiT New Delhi
The LaLiT New Delhi
The LaLiT New Delhi
7.5 Mesatare
Hotel
Indi, Nju Delhi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Holiday Inn New Delhi International Airport
Holiday Inn New Delhi International Airport
Holiday Inn New Delhi International Airport
8.1 E mirë
Hotel
Indi, Nju Delhi
Largësia nga qendra e qytetit:
13.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Trident Nariman Point
Trident Nariman Point
Trident Nariman Point
8.7 E mirë
Hotel
Indi, Mumbai
Largësia nga qendra e qytetit:
17.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
ITC Mughal A Luxury Collection Hotel Agra
ITC Mughal A Luxury Collection Hotel Agra
ITC Mughal A Luxury Collection Hotel Agra
8.2 E mirë
Resort
Indi, Agra
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Umaid Bhawan-A Heritage Style Boutique Hotel
Umaid Bhawan-A Heritage Style Boutique Hotel
Umaid Bhawan-A Heritage Style Boutique Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Grand Hyatt Mumbai
Grand Hyatt Mumbai
Grand Hyatt Mumbai
8.0 E mirë
Hotel
Indi, Mumbai
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
The Metropolitan Hotel & Spa New Delhi
The Metropolitan Hotel & Spa New Delhi
The Metropolitan Hotel & Spa New Delhi
7.3 Mesatare
Hotel
Indi, Nju Delhi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Sofitel Mumbai BKC
Sofitel Mumbai BKC
Sofitel Mumbai BKC
8.1 E mirë
Hotel
Indi, Mumbai
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Sahara Star-Mumbai Airport
Hotel Sahara Star-Mumbai Airport
Hotel Sahara Star-Mumbai Airport
7.7 Mesatare
Hotel
Indi, Mumbai
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
The Lalit Mumbai-Airport
The Lalit Mumbai-Airport
The Lalit Mumbai-Airport
7.7 Mesatare
Hotel
Indi, Mumbai
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Shangri-La Eros New Delhi
Shangri-La Eros New Delhi
Shangri-La Eros New Delhi
8.5 E mirë
Hotel
Indi, Nju Delhi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
The Orchid - An Ecotel Hotel
The Orchid - An Ecotel Hotel
The Orchid - An Ecotel Hotel
8.3 E mirë
Hotel
Indi, Mumbai
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Taj Exotica Resort & Spa Goa
Taj Exotica Resort & Spa Goa
Taj Exotica Resort & Spa Goa
9.1 E shkëlqyer
Resort
Indi, Benaulim
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Radisson Blu Plaza Delhi Airport
Radisson Blu Plaza Delhi Airport
Radisson Blu Plaza Delhi Airport
8.3 E mirë
Hotel
Indi, Nju Delhi
Largësia nga qendra e qytetit:
14.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
The Imperial New Delhi
The Imperial New Delhi
The Imperial New Delhi
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Indi, Nju Delhi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
President - IHCL SeleQtions
President - IHCL SeleQtions
President - IHCL SeleQtions
8.2 E mirë
Hotel
Indi, Mumbai
Largësia nga qendra e qytetit:
18.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
The Park New Delhi
The Park New Delhi
The Park New Delhi
5.8
Hotel
Indi, Nju Delhi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
ITC Rajputana A Luxury Collection Hotel
ITC Rajputana A Luxury Collection Hotel
ITC Rajputana A Luxury Collection Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Indi, Jaipur
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel The Royal Plaza
Hotel The Royal Plaza
Hotel The Royal Plaza
5.1
Hotel
Indi, Nju Delhi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.