Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Dubai, Emiratet e Bashkuara Arabe

Dubai
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 794 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Atlantis The Palm
Atlantis The Palm
Atlantis The Palm
9.1 E shkëlqyer
Resort
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
24.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Sofitel Dubai Jumeirah Beach
Sofitel Dubai Jumeirah Beach
Sofitel Dubai Jumeirah Beach
9.4 E shkëlqyer
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
28.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Atana Hotel
Atana Hotel
Atana Hotel
8.1 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
22.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
JA Ocean View Hotel
JA Ocean View Hotel
JA Ocean View Hotel
8.4 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
28.3 km
 • Shënjestër
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Millennium Plaza Hotel Dubai
Millennium Plaza Hotel Dubai
Millennium Plaza Hotel Dubai
7.9 Mesatare
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
JW Marriott Marquis Hotel Dubai
JW Marriott Marquis Hotel Dubai
JW Marriott Marquis Hotel Dubai
8.6 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
10.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Le Royal Meridien Beach Resort & Spa Dubai
Le Royal Meridien Beach Resort & Spa Dubai
Le Royal Meridien Beach Resort & Spa Dubai
9.2 E shkëlqyer
Resort
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
26.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Dubai International Hotel
Dubai International Hotel
Dubai International Hotel
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Shënjestër
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hyatt Regency Dubai Creek Heights
Hyatt Regency Dubai Creek Heights
Hyatt Regency Dubai Creek Heights
8.3 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Sofitel Dubai The Palm Resort & Spa
Sofitel Dubai The Palm Resort & Spa
Sofitel Dubai The Palm Resort & Spa
8.6 E mirë
Resort
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
22.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Millennium Airport Hotel Dubai
Millennium Airport Hotel Dubai
Millennium Airport Hotel Dubai
8.2 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Anantara The Palm Dubai Resort
Anantara The Palm Dubai Resort
Anantara The Palm Dubai Resort
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
22.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Oaks Ibn Battuta Gate Dubai
Oaks Ibn Battuta Gate Dubai
Oaks Ibn Battuta Gate Dubai
8.1 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
32.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Biliardo
Fairmont The Palm
Fairmont The Palm
Fairmont The Palm
8.2 E mirë
Resort
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
24.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
Rose Rayhaan by Rotana - Dubai
Rose Rayhaan by Rotana - Dubai
Rose Rayhaan by Rotana - Dubai
8.0 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
7.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Le Meridien Dubai Hotel & Conference Centre
Le Meridien Dubai Hotel & Conference Centre
Le Meridien Dubai Hotel & Conference Centre
8.6 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
City Premiere Hotel Apartments
City Premiere Hotel Apartments
City Premiere Hotel Apartments
8.2 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
9.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Parkim falas
Waldorf Astoria Dubai Palm Jumeirah
Waldorf Astoria Dubai Palm Jumeirah
Waldorf Astoria Dubai Palm Jumeirah
8.8 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
21.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
Sheraton Mall of the Emirates Hotel Dubai
Sheraton Mall of the Emirates Hotel Dubai
Sheraton Mall of the Emirates Hotel Dubai
8.4 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
20.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Dusit Thani Dubai
Dusit Thani Dubai
Dusit Thani Dubai
8.3 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
8.0 km
 • Shënjestër
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.