Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Pattaya, Tajlandë

Pattaya
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 1039 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Centara Grand Mirage Beach Resort Pattaya
Centara Grand Mirage Beach Resort Pattaya
Centara Grand Mirage Beach Resort Pattaya
8.5 E mirë
Hotel
Tajlandë, Pattaya
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Aerobiku në vend
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
D Varee Jomtien Beach Pattaya
D Varee Jomtien Beach Pattaya
D Varee Jomtien Beach Pattaya
7.8 Mesatare
Hotel
Tajlandë, Pattaya
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Areca Lodge
Areca Lodge
Areca Lodge
8.5 E mirë
Hotel
Tajlandë, Pattaya
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Siam@Siam Design Hotel Pattaya
Siam@Siam Design Hotel Pattaya
Siam@Siam Design Hotel Pattaya
8.7 E mirë
Hotel
Tajlandë, Pattaya
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
The Bayview
The Bayview
The Bayview
8.2 E mirë
Hotel
Tajlandë, Pattaya
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Cape Dara Resort
Cape Dara Resort
Cape Dara Resort
8.9 E mirë
Resort
Tajlandë, Pattaya
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fasilitete fitnesi
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Hard Rock Hotel Pattaya
Hard Rock Hotel Pattaya
Hard Rock Hotel Pattaya
8.8 E mirë
Hotel
Tajlandë, Pattaya
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Pattaya Discovery Beach Hotel
Pattaya Discovery Beach Hotel
Pattaya Discovery Beach Hotel
8.3 E mirë
Hotel
Tajlandë, Pattaya
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Frigorifer
LK The Empress
LK The Empress
LK The Empress
8.1 E mirë
Hotel
Tajlandë, Pattaya
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Holiday Inn Pattaya
Holiday Inn Pattaya
Holiday Inn Pattaya
8.8 E mirë
Hotel
Tajlandë, Pattaya
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hilton Pattaya
Hilton Pattaya
Hilton Pattaya
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Tajlandë, Pattaya
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Dusit Thani Pattaya
Dusit Thani Pattaya
Dusit Thani Pattaya
8.3 E mirë
Hotel
Tajlandë, Pattaya
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Altera Hotel and Residence by At Mind
Altera Hotel and Residence by At Mind
Altera Hotel and Residence by At Mind
8.5 E mirë
Hotel
Tajlandë, Pattaya
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Amari Pattaya
Amari Pattaya
Amari Pattaya
8.7 E mirë
Resort
Tajlandë, Pattaya
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
AYA Boutique Hotel Pattaya
AYA Boutique Hotel Pattaya
AYA Boutique Hotel Pattaya
7.8 Mesatare
Hotel
Tajlandë, Pattaya
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Intimate Hotel Pattaya
Intimate Hotel Pattaya
Intimate Hotel Pattaya
8.0 E mirë
Hotel
Tajlandë, Pattaya
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Grand Bella
Grand Bella
Grand Bella
7.3 Mesatare
Hotel
Tajlandë, Pattaya
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Hotel Baraquda Pattaya by Heeton
Hotel Baraquda Pattaya by Heeton
Hotel Baraquda Pattaya by Heeton
8.0 E mirë
Hotel
Tajlandë, Pattaya
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Siam Bayshore Resort Pattaya
Siam Bayshore Resort Pattaya
Siam Bayshore Resort Pattaya
7.8 Mesatare
Hotel
Tajlandë, Pattaya
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Miracle Suite
Miracle Suite
Miracle Suite
7.5 Mesatare
Resort
Tajlandë, Pattaya
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.