Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Romën, Italia

Romën
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 5048 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Rome Cavalieri A Waldorf Astoria Hotel
Rome Cavalieri A Waldorf Astoria Hotel
Rome Cavalieri A Waldorf Astoria Hotel
8.9 E mirë
Hotel
Italia, Romën
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Aerobiku në vend
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
Anantara Palazzo Naiadi
Anantara Palazzo Naiadi
Anantara Palazzo Naiadi
8.9 E mirë
Hotel
Italia, Romën
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Grand Hotel Plaza
Grand Hotel Plaza
Grand Hotel Plaza
7.2 Mesatare
Hotel
Italia, Romën
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Raphael - Relais & Chateaux
Hotel Raphael - Relais & Chateaux
Hotel Raphael - Relais & Chateaux
8.4 E mirë
Hotel
Italia, Romën
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
The Westin Excelsior Rome
The Westin Excelsior Rome
The Westin Excelsior Rome
7.5 Mesatare
Hotel
Italia, Romën
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Restorant
 • Kondicioner
Gran Melia Rome
Gran Melia Rome
Gran Melia Rome
8.9 E mirë
Hotel
Italia, Romën
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
La Griffe Roma - MGallery Collection
La Griffe Roma - MGallery Collection
La Griffe Roma - MGallery Collection
8.1 E mirë
Hotel
Italia, Romën
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Ambasciatori Palace Hotel
Ambasciatori Palace Hotel
Ambasciatori Palace Hotel
8.8 E mirë
Hotel
Italia, Romën
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Palazzo Ripetta
Palazzo Ripetta
Palazzo Ripetta
10.0 E shkëlqyer
Hotel
Italia, Romën
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
The St Regis Rome
The St Regis Rome
The St Regis Rome
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Italia, Romën
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Hotel Indigo Rome St George
Hotel Indigo Rome St George
Hotel Indigo Rome St George
8.9 E mirë
Hotel
Italia, Romën
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Navona Palace Luxury Inn
Navona Palace Luxury Inn
Navona Palace Luxury Inn
8.6 E mirë
Hotel
Italia, Romën
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Palazzo Montemartini Hotel By Radisson Collection
Palazzo Montemartini Hotel By Radisson Collection
Palazzo Montemartini Hotel By Radisson Collection
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Locarno Rome
Hotel Locarno Rome
Hotel Locarno Rome
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Italia, Romën
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Splendide Royal Rome
Hotel Splendide Royal Rome
Hotel Splendide Royal Rome
8.9 E mirë
Hotel
Italia, Romën
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
NH Collection Palazzo Cinquecento
NH Collection Palazzo Cinquecento
NH Collection Palazzo Cinquecento
8.6 E mirë
Hotel
Italia, Romën
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Hassler Roma
Hassler Roma
Hassler Roma
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Italia, Romën
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Sina Bernini Bristol
Sina Bernini Bristol
Sina Bernini Bristol
8.3 E mirë
Hotel
Italia, Romën
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel d'Inghilterra Roma - Starhotels Collezione
Hotel d'Inghilterra Roma - Starhotels Collezione
Hotel d'Inghilterra Roma - Starhotels Collezione
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Rocco Forte Hotel De Russie
Rocco Forte Hotel De Russie
Rocco Forte Hotel De Russie
8.9 E mirë
Hotel
Italia, Romën
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.