Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Mynihu, Gjermania

Mynihu
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 449 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Sofitel Munich Bayerpost
Sofitel Munich Bayerpost
Sofitel Munich Bayerpost
8.3 E mirë
Hotel
Gjermania, Mynihu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Le Meridien Munich
Le Meridien Munich
Le Meridien Munich
7.9 Mesatare
Hotel
Gjermania, Mynihu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Vier Jahreszeiten Kempinski Munchen
Hotel Vier Jahreszeiten Kempinski Munchen
Hotel Vier Jahreszeiten Kempinski Munchen
8.4 E mirë
Hotel
Gjermania, Mynihu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Trajtimi i trupit
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Rocco Forte The Charles Hotel
Rocco Forte The Charles Hotel
Rocco Forte The Charles Hotel
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Gjermania, Mynihu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
The Westin Grand Munich
The Westin Grand Munich
The Westin Grand Munich
7.8 Mesatare
Hotel
Gjermania, Mynihu
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Bayerischer Hof Munich
Bayerischer Hof Munich
Bayerischer Hof Munich
8.1 E mirë
Hotel
Gjermania, Mynihu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Hotel Munchen Palace
Hotel Munchen Palace
Hotel Munchen Palace
8.8 E mirë
Hotel
Gjermania, Mynihu
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Mandarin Oriental Munich
Mandarin Oriental Munich
Mandarin Oriental Munich
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Gjermania, Mynihu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Roomers Munich Autograph Collection
Roomers Munich Autograph Collection
Roomers Munich Autograph Collection
8.3 E mirë
Hotel
Gjermania, Mynihu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
BEYOND by Geisel
BEYOND by Geisel
BEYOND by Geisel
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Gjermania, Mynihu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Andaz Munich Schwabinger Tor - a concept by Hyatt
Andaz Munich Schwabinger Tor - a concept by Hyatt
Andaz Munich Schwabinger Tor - a concept by Hyatt
8.8 E mirë
Hotel
Gjermania, Mynihu
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
Arthotel Munich
Arthotel Munich
Arthotel Munich
8.2 E mirë
Hotel
Gjermania, Mynihu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Holiday Inn Munich City Centre
Holiday Inn Munich City Centre
Holiday Inn Munich City Centre
8.1 E mirë
Hotel
Gjermania, Mynihu
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Novotel Munchen City
Novotel Munchen City
Novotel Munchen City
8.2 E mirë
Hotel
Gjermania, Mynihu
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Hilton Munich Park
Hilton Munich Park
Hilton Munich Park
7.4 Mesatare
Hotel
Gjermania, Mynihu
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Eden Hotel Wolff
Eden Hotel Wolff
Eden Hotel Wolff
8.2 E mirë
Hotel
Gjermania, Mynihu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
NH Collection Munchen Bavaria
NH Collection Munchen Bavaria
NH Collection Munchen Bavaria
8.4 E mirë
Hotel
Gjermania, Mynihu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Eurostars Book Hotel
Eurostars Book Hotel
Eurostars Book Hotel
8.1 E mirë
Hotel
Gjermania, Mynihu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hotel Munich Inn - Design Hotel
Hotel Munich Inn - Design Hotel
Hotel Munich Inn - Design Hotel
6.5 Më poshtë mesatare
Hotel
Gjermania, Mynihu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
LetoMotel Munchen Moosach
LetoMotel Munchen Moosach
LetoMotel Munchen Moosach
7.9 Mesatare
Hotel
Gjermania, Mynihu
Largësia nga qendra e qytetit:
5.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
 • ATM / Makinë e parasë
 • Ashensor / Lift
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.