Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Berlini, Gjermania

Berlini
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 949 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Hilton Berlin
Hilton Berlin
Hilton Berlin
7.7 Mesatare
Hotel
Gjermania, Berlini
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Pullman Berlin Schweizerhof
Pullman Berlin Schweizerhof
Pullman Berlin Schweizerhof
8.5 E mirë
Hotel
Gjermania, Berlini
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Steigenberger Hotel am Kanzleramt
Steigenberger Hotel am Kanzleramt
Steigenberger Hotel am Kanzleramt
8.6 E mirë
Hotel
Gjermania, Berlini
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Sheraton Berlin Grand Hotel Esplanade
Sheraton Berlin Grand Hotel Esplanade
Sheraton Berlin Grand Hotel Esplanade
7.8 Mesatare
Hotel
Gjermania, Berlini
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Eurostars Berlin
Eurostars Berlin
Eurostars Berlin
8.0 E mirë
Hotel
Gjermania, Berlini
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
The Westin Grand Berlin
The Westin Grand Berlin
The Westin Grand Berlin
8.6 E mirë
Hotel
Gjermania, Berlini
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Adlon Kempinski
Hotel Adlon Kempinski
Hotel Adlon Kempinski
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Gjermania, Berlini
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Bristol Berlin
Hotel Bristol Berlin
Hotel Bristol Berlin
7.9 Mesatare
Hotel
Gjermania, Berlini
Largësia nga qendra e qytetit:
5.9 km
 • Bar / Lounge
 • Casino
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
InterContinental Berlin
InterContinental Berlin
InterContinental Berlin
8.7 E mirë
Hotel
Gjermania, Berlini
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Grand Hyatt Berlin
Grand Hyatt Berlin
Grand Hyatt Berlin
8.8 E mirë
Hotel
Gjermania, Berlini
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Berlin Marriott Hotel
Berlin Marriott Hotel
Berlin Marriott Hotel
8.6 E mirë
Hotel
Gjermania, Berlini
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
The Ritz-Carlton Berlin
The Ritz-Carlton Berlin
The Ritz-Carlton Berlin
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Gjermania, Berlini
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
The Mandala Hotel
The Mandala Hotel
The Mandala Hotel
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Gjermania, Berlini
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
DoubleTree by Hilton Berlin Ku'damm
DoubleTree by Hilton Berlin Ku'damm
DoubleTree by Hilton Berlin Ku'damm
8.8 E mirë
Hotel
Gjermania, Berlini
Largësia nga qendra e qytetit:
5.4 km
 • Shënjestër
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Regent Berlin
Regent Berlin
Regent Berlin
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Gjermania, Berlini
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Waldorf Astoria Berlin
Waldorf Astoria Berlin
Waldorf Astoria Berlin
8.4 E mirë
Hotel
Gjermania, Berlini
Largësia nga qendra e qytetit:
5.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Zoo Berlin
Hotel Zoo Berlin
Hotel Zoo Berlin
Hotel
Gjermania, Berlini
Largësia nga qendra e qytetit:
5.7 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hotel De Rome Berlin
Hotel De Rome Berlin
Hotel De Rome Berlin
8.5 E mirë
Hotel
Gjermania, Berlini
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Louisa's Place
Louisa's Place
Louisa's Place
8.7 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Gjermania, Berlini
Largësia nga qendra e qytetit:
7.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel am Steinplatz Autograph Collection
Hotel am Steinplatz Autograph Collection
Hotel am Steinplatz Autograph Collection
8.8 E mirë
Hotel
Gjermania, Berlini
Largësia nga qendra e qytetit:
5.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.