Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Parisi, Franca

Parisi
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 2236 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
The Hotel du Collectionneur Arc de Triomphe
The Hotel du Collectionneur Arc de Triomphe
The Hotel du Collectionneur Arc de Triomphe
8.3 E mirë
Hotel
Franca, Parisi
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Masazh
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
InterContinental Paris Le Grand
InterContinental Paris Le Grand
InterContinental Paris Le Grand
8.6 E mirë
Hotel
Franca, Parisi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel du Louvre in the Unbound Collection by Hyatt
Hotel du Louvre in the Unbound Collection by Hyatt
Hotel du Louvre in the Unbound Collection by Hyatt
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
Hotel Scribe Paris Opera by Sofitel
Hotel Scribe Paris Opera by Sofitel
Hotel Scribe Paris Opera by Sofitel
8.5 E mirë
Hotel
Franca, Parisi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Napoleon Paris
Hotel Napoleon Paris
Hotel Napoleon Paris
8.5 E mirë
Hotel
Franca, Parisi
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Regina Louvre
Hotel Regina Louvre
Hotel Regina Louvre
8.8 E mirë
Hotel
Franca, Parisi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Four Seasons Hotel George V Paris
Four Seasons Hotel George V Paris
Four Seasons Hotel George V Paris
9.4 E shkëlqyer
Hotel
Franca, Parisi
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Castille Paris - Starhotels Collezione
Castille Paris - Starhotels Collezione
Castille Paris - Starhotels Collezione
8.4 E mirë
Hotel
Franca, Parisi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Sofitel Paris Arc De Triomphe
Sofitel Paris Arc De Triomphe
Sofitel Paris Arc De Triomphe
8.5 E mirë
Hotel
Franca, Parisi
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Sofitel Paris Baltimore Tour Eiffel
Sofitel Paris Baltimore Tour Eiffel
Sofitel Paris Baltimore Tour Eiffel
8.1 E mirë
Hotel
Franca, Parisi
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Mini-bar
Hotel Molitor Paris - MGallery
Hotel Molitor Paris - MGallery
Hotel Molitor Paris - MGallery
8.5 E mirë
Hotel
Franca, Parisi
Largësia nga qendra e qytetit:
6.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Bel-Ami Hotel
Bel-Ami Hotel
Bel-Ami Hotel
8.6 E mirë
Hotel
Franca, Parisi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
PARK HYATT PARIS-VENDOME
PARK HYATT PARIS-VENDOME
PARK HYATT PARIS-VENDOME
8.9 E mirë
Hotel
Franca, Parisi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Renaissance Paris Arc de Triomphe Hotel
Renaissance Paris Arc de Triomphe Hotel
Renaissance Paris Arc de Triomphe Hotel
8.2 E mirë
Hotel
Franca, Parisi
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Maison Albar Hotels Le Champs-Elysees
Maison Albar Hotels Le Champs-Elysees
Maison Albar Hotels Le Champs-Elysees
8.3 E mirë
Hotel
Franca, Parisi
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Paris Marriott Champs Elysees Hotel
Paris Marriott Champs Elysees Hotel
Paris Marriott Champs Elysees Hotel
7.2 Mesatare
Hotel
Franca, Parisi
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hotel D'Aubusson
Hotel D'Aubusson
Hotel D'Aubusson
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Franca, Parisi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
La Clef Louvre
La Clef Louvre
La Clef Louvre
8.3 E mirë
Apartament
Franca, Parisi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Fraser Suites Le Claridge Champs-Elysees
Fraser Suites Le Claridge Champs-Elysees
Fraser Suites Le Claridge Champs-Elysees
7.7 Mesatare
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Franca, Parisi
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Le Cinq Codet
Le Cinq Codet
Le Cinq Codet
8.8 E mirë
Hotel
Franca, Parisi
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.