Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Ujëvara Victoria, Zimbabve

Ujëvara Victoria
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 43 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
The Victoria Falls Hotel
The Victoria Falls Hotel
The Victoria Falls Hotel
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Zimbabve, Ujëvara Victoria
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
The Kingdom at Victoria Falls
The Kingdom at Victoria Falls
The Kingdom at Victoria Falls
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Zimbabve, Ujëvara Victoria
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Klube natë
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Victoria Falls Safari Lodge
Victoria Falls Safari Lodge
Victoria Falls Safari Lodge
8.7 E mirë
Hotel
Zimbabve, Ujëvara Victoria
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Volejbolli
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Azambezi River Lodge
Azambezi River Lodge
Azambezi River Lodge
8.4 E mirë
Hotel
Zimbabve, Ujëvara Victoria
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Ilala Lodge Hotel
Ilala Lodge Hotel
Ilala Lodge Hotel
8.9 E mirë
Hotel
Zimbabve, Ujëvara Victoria
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
N1 Hotel & Campsite Victoria Falls
N1 Hotel & Campsite Victoria Falls
N1 Hotel & Campsite Victoria Falls
Hotel
Zimbabve, Ujëvara Victoria
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
Elephant Hills Hotel
Elephant Hills Hotel
Elephant Hills Hotel
8.4 E mirë
Hotel
Zimbabve, Ujëvara Victoria
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Bar / Lounge
 • Casino
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
The Elephant Camp - All Inclusive
The Elephant Camp - All Inclusive
The Elephant Camp - All Inclusive
Hotel
Zimbabve, Ujëvara Victoria
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Recepsion 24-orësh
 • Pishinë
 • Staf i shumëgjuhëshëm
Cresta Sprayview Victoria Falls
Cresta Sprayview Victoria Falls
Cresta Sprayview Victoria Falls
7.6 Mesatare
Hotel
Zimbabve, Ujëvara Victoria
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Lokuthula Lodge
Lokuthula Lodge
Lokuthula Lodge
Kampi
Zimbabve, Ujëvara Victoria
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Parkim falas
 • Parkimi
Bayete Guest Lodge
Bayete Guest Lodge
Bayete Guest Lodge
8.9 E mirë
Kampi
Zimbabve, Ujëvara Victoria
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Zbardhja
Victoria Falls Safari Club
Victoria Falls Safari Club
Victoria Falls Safari Club
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Zimbabve, Ujëvara Victoria
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Victoria Falls Rainbow Hotel
Victoria Falls Rainbow Hotel
Victoria Falls Rainbow Hotel
8.0 E mirë
Hotel
Zimbabve, Ujëvara Victoria
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Victoria Falls Backpackers Lodge
Victoria Falls Backpackers Lodge
Victoria Falls Backpackers Lodge
8.1 E mirë
Hostel
Zimbabve, Ujëvara Victoria
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
The Stanley and Livingstone Boutique Hotel
The Stanley and Livingstone Boutique Hotel
The Stanley and Livingstone Boutique Hotel
9.5 E shkëlqyer
Hotel
Zimbabve, Ujëvara Victoria
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Amadeus Garden
Amadeus Garden
Amadeus Garden
Mengjezore dhe Mbrëmje
Zimbabve, Ujëvara Victoria
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Shërbimi i larjes
 • Zbardhja
 • Pishinë
The Victoria Falls Deluxe Suites
The Victoria Falls Deluxe Suites
The Victoria Falls Deluxe Suites
Kampi
Zimbabve, Ujëvara Victoria
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Pamusha Lodge
Pamusha Lodge
Pamusha Lodge
Kampi
Zimbabve, Ujëvara Victoria
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Shearwater's Explorers Village
Kampi
Zimbabve, Ujëvara Victoria
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
 • Pishinë
 • Depozitimi i bagazheve
Livingstone Lodge
Kampi
Zimbabve, Ujëvara Victoria
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Furgon i aeroportit
 • Zbardhja
 • Pishinë
 • Depozitimi i bagazheve
 • Zonë e caktuar për duhan
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.