Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Phan Thiet me diskoteka dhe nate.

Phan Thiet
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 5 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Klube Natë apo Diskoteka në Phan Thiet 2024. Kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë në konsideratë (kushtetuar që është e mundur) vlerësime të fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe qasjen në zonën e valleve. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më 8 prill 2024.
Anantara Mui Ne Resort & Spa
Anantara Mui Ne Resort & Spa
Anantara Mui Ne Resort & Spa
8.9 E mirë
Hotel
Vietnami, Phan Thiet
Largësia nga qendra e qytetit:
9.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Karaoke
Pandanus Resort
Pandanus Resort
Pandanus Resort
9.0 E shkëlqyer
Resort
Vietnami, Phan Thiet
Largësia nga qendra e qytetit:
20.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Hoang Ngoc Beach Resort
Hoang Ngoc Beach Resort
Hoang Ngoc Beach Resort
8.8 E mirë
Resort
Vietnami, Phan Thiet
Largësia nga qendra e qytetit:
14.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
Golden Coast Resort & Spa
Golden Coast Resort & Spa
Golden Coast Resort & Spa
7.9 Mesatare
Resort
Vietnami, Phan Thiet
Largësia nga qendra e qytetit:
8.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
Mui Ne Hills Bliss Hotel
Mui Ne Hills Bliss Hotel
Mui Ne Hills Bliss Hotel
7.3 Mesatare
Hotel
Vietnami, Phan Thiet
Largësia nga qendra e qytetit:
10.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.