Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Ninh Hoa me pishinë për fëmijë

Ninh Hoa
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 3 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Ninh Hoa në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Six Senses Ninh Van Bay
Six Senses Ninh Van Bay
Six Senses Ninh Van Bay
Resort
Vietnami, Ninh Hoa
Largësia nga qendra e qytetit:
21.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
L'Alya Ninh Van Bay
L'Alya Ninh Van Bay
L'Alya Ninh Van Bay
9.2 E shkëlqyer
Resort
Vietnami, Ninh Hoa
Largësia nga qendra e qytetit:
19.2 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
GM Doc Let Beach Resort & Spa
GM Doc Let Beach Resort & Spa
GM Doc Let Beach Resort & Spa
6.9 Më poshtë mesatare
Resort
Vietnami, Ninh Hoa
Largësia nga qendra e qytetit:
12.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.