Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Nha Trang me kuzhinë dhe kuzhinete

Nha Trang
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 32 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Kuzhinat dhe Kuzhinat e Vogla në Nha Trang për vitin 2024. Ne kemi zgjedhur me kujdes këto regjistrime, duke marrë parasysh (kushtetuar që është e mundur) shqyrtimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, tipin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe kuzhinat e vogla ose kuzhinat e plota. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet e fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Sheraton Nha Trang
Sheraton Nha Trang
Sheraton Nha Trang
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Vietnami, Nha Trang
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Premier Havana Nha Trang Hotel
Premier Havana Nha Trang Hotel
Premier Havana Nha Trang Hotel
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Vietnami, Nha Trang
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Klube natë
 • Casino
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Vinpearl Resort & Spa Nha Trang Bay
Vinpearl Resort & Spa Nha Trang Bay
Vinpearl Resort & Spa Nha Trang Bay
8.9 E mirë
Resort
Vietnami, Nha Trang
Largësia nga qendra e qytetit:
5.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
Amiana Resort Nha Trang
Amiana Resort Nha Trang
Amiana Resort Nha Trang
9.1 E shkëlqyer
Resort
Vietnami, Nha Trang
Largësia nga qendra e qytetit:
7.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fasilitete fitnesi
 • Trajtimi i trupit
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
The Costa Residence
The Costa Residence
The Costa Residence
8.7 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Vietnami, Nha Trang
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkim falas
Nha Trang Palace Hotel
Nha Trang Palace Hotel
Nha Trang Palace Hotel
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Vietnami, Nha Trang
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Maple Hotel & Apartment
Maple Hotel & Apartment
Maple Hotel & Apartment
8.2 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Vietnami, Nha Trang
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Kafene/ditore
 • Frigorifer
Vinpearl Discovery Sealink Nha Trang
Vinpearl Discovery Sealink Nha Trang
Vinpearl Discovery Sealink Nha Trang
Resort
Vietnami, Nha Trang
Largësia nga qendra e qytetit:
5.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
Ariyana SmartCondotel Nha Trang
Ariyana SmartCondotel Nha Trang
Ariyana SmartCondotel Nha Trang
9.0 E shkëlqyer
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Vietnami, Nha Trang
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Nagar Hotel Nha Trang
Nagar Hotel Nha Trang
Nagar Hotel Nha Trang
8.6 E mirë
Hotel
Vietnami, Nha Trang
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Parkim falas
Sao Viet Hotel Nha Trang
Sao Viet Hotel Nha Trang
Sao Viet Hotel Nha Trang
8.6 E mirë
Hotel
Vietnami, Nha Trang
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
The Summer Hotel
The Summer Hotel
The Summer Hotel
8.8 E mirë
Hotel
Vietnami, Nha Trang
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Golden Sea Hotel Nha Trang
Golden Sea Hotel Nha Trang
Golden Sea Hotel Nha Trang
8.4 E mirë
Hotel
Vietnami, Nha Trang
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Asia Paradise Hotel
Asia Paradise Hotel
Asia Paradise Hotel
8.6 E mirë
Hotel
Vietnami, Nha Trang
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Rex Hotel & Apartment
Rex Hotel & Apartment
Rex Hotel & Apartment
7.8 Mesatare
Hotel
Vietnami, Nha Trang
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Golden Holiday Hotel Nha Trang
Golden Holiday Hotel Nha Trang
Golden Holiday Hotel Nha Trang
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Vietnami, Nha Trang
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Sunrise Ocean View Apartment
Sunrise Ocean View Apartment
Sunrise Ocean View Apartment
Apartament
Vietnami, Nha Trang
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
Gold Ocean Apartment
Gold Ocean Apartment
Gold Ocean Apartment
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Vietnami, Nha Trang
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
La Paloma Villa
La Paloma Villa
La Paloma Villa
7.6 Mesatare
Hotel
Vietnami, Nha Trang
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Këmbimi i valutës
Balcony Seaview Nha Trang Centre
Balcony Seaview Nha Trang Centre
Balcony Seaview Nha Trang Centre
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Vietnami, Nha Trang
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.