Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Hai Phong me pishinë për fëmijë

Hai Phong
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 22 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Hai Phong në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Cat Ba Island Resort & Spa
Cat Ba Island Resort & Spa
Cat Ba Island Resort & Spa
7.7 Mesatare
Resort
Vietnami, Hai Phong
Largësia nga qendra e qytetit:
39.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
Somerset Central TD Hai Phong City
Somerset Central TD Hai Phong City
Somerset Central TD Hai Phong City
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Vietnami, Hai Phong
Largësia nga qendra e qytetit:
8.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Song Gia Golf Resort by Hyundai
Song Gia Golf Resort by Hyundai
Song Gia Golf Resort by Hyundai
Resort
Vietnami, Hai Phong
Largësia nga qendra e qytetit:
18.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Doson Resort Hotel Hai Phong
Doson Resort Hotel Hai Phong
Doson Resort Hotel Hai Phong
Resort
Vietnami, Hai Phong
Largësia nga qendra e qytetit:
18.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Orchid Ha Long Cruise
Orchid Ha Long Cruise
Orchid Ha Long Cruise
Hotel
Vietnami, Hai Phong
Largësia nga qendra e qytetit:
14.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
AVANI Hai Phong Harbour View
AVANI Hai Phong Harbour View
AVANI Hai Phong Harbour View
8.7 E mirë
Hotel
Vietnami, Hai Phong
Largësia nga qendra e qytetit:
8.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Mercure Hai Phong
Mercure Hai Phong
Mercure Hai Phong
8.4 E mirë
Hotel
Vietnami, Hai Phong
Largësia nga qendra e qytetit:
7.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Sealife Legend Cruises Halong
Sealife Legend Cruises Halong
Sealife Legend Cruises Halong
Hotel
Vietnami, Hai Phong
Largësia nga qendra e qytetit:
22.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Sea Pearl Cat Ba Hotel
Sea Pearl Cat Ba Hotel
Sea Pearl Cat Ba Hotel
Hotel
Vietnami, Hai Phong
Largësia nga qendra e qytetit:
39.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Cat Ba Eco Lodge Resort
Cat Ba Eco Lodge Resort
Cat Ba Eco Lodge Resort
Kampi
Vietnami, Hai Phong
Largësia nga qendra e qytetit:
32.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Cat Ba Beach Resort
Cat Ba Beach Resort
Cat Ba Beach Resort
Resort
Vietnami, Hai Phong
Largësia nga qendra e qytetit:
40.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Whisper Nature Bungalow & Resort
Whisper Nature Bungalow & Resort
Whisper Nature Bungalow & Resort
Resort
Vietnami, Hai Phong
Largësia nga qendra e qytetit:
39.0 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
Draco Thang Long Hotel
Draco Thang Long Hotel
Draco Thang Long Hotel
7.4 Mesatare
Hotel
Vietnami, Hai Phong
Largësia nga qendra e qytetit:
8.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
Cat Ba Mountain View
Cat Ba Mountain View
Cat Ba Mountain View
Hotel
Vietnami, Hai Phong
Largësia nga qendra e qytetit:
37.5 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Këmbimi i valutës
 • Makinë e tharjes së flokëve
My Ngoc Hotel
My Ngoc Hotel
My Ngoc Hotel
7.6 Mesatare
Hotel
Vietnami, Hai Phong
Largësia nga qendra e qytetit:
39.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Frigorifer
Catba Dream Hotel
Catba Dream Hotel
Catba Dream Hotel
Hotel
Vietnami, Hai Phong
Largësia nga qendra e qytetit:
39.6 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Camela Hotel & Resort
Camela Hotel & Resort
Camela Hotel & Resort
7.1 Mesatare
Resort
Vietnami, Hai Phong
Largësia nga qendra e qytetit:
10.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
Hon Dau Resort
Hon Dau Resort
Hon Dau Resort
Resort
Vietnami, Hai Phong
Largësia nga qendra e qytetit:
19.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Tecco Do Son Hotel
Tecco Do Son Hotel
Tecco Do Son Hotel
6.5 Më poshtë mesatare
Hotel
Vietnami, Hai Phong
Largësia nga qendra e qytetit:
17.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Sunflower International Village
Sunflower International Village
Sunflower International Village
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Vietnami, Hai Phong
Largësia nga qendra e qytetit:
6.3 km
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.