Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Da Lat me diskoteka dhe nate.

Da Lat
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 7 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Klube Natë apo Diskoteka në Da Lat 2024. Kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë në konsideratë (kushtetuar që është e mundur) vlerësime të fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe qasjen në zonën e valleve. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më 8 prill 2024.
Dalat Palace Heritage Hotel
Dalat Palace Heritage Hotel
Dalat Palace Heritage Hotel
8.6 E mirë
Hotel
Vietnami, Da Lat
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Muong Thanh Holiday Da Lat Hotel
Muong Thanh Holiday Da Lat Hotel
Muong Thanh Holiday Da Lat Hotel
7.6 Mesatare
Hotel
Vietnami, Da Lat
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Swiss-Belresort Tuyen Lam Dalat
Swiss-Belresort Tuyen Lam Dalat
Swiss-Belresort Tuyen Lam Dalat
Resort
Vietnami, Da Lat
Largësia nga qendra e qytetit:
6.5 km
 • Klube natë
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kafene/ditore
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Sammy Dalat Hotel
Sammy Dalat Hotel
Sammy Dalat Hotel
8.3 E mirë
Hotel
Vietnami, Da Lat
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
DaLat Sky Hostel
DaLat Sky Hostel
DaLat Sky Hostel
Hostel
Vietnami, Da Lat
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Starhill Hotel
Starhill Hotel
Starhill Hotel
8.2 E mirë
Hotel
Vietnami, Da Lat
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Hotel Phuong Nghi
7.9 Mesatare
Hotel
Vietnami, Da Lat
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.