Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Vietnami

Hanoi
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 6636 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Hotel Nikko Saigon
Hotel Nikko Saigon
Hotel Nikko Saigon
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Vietnami, Qyteti Ho Chi Minh
Largësia nga qendra e qytetit:
8.8 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hotel Majestic Saigon
Hotel Majestic Saigon
Hotel Majestic Saigon
8.6 E mirë
Hotel
Vietnami, Qyteti Ho Chi Minh
Largësia nga qendra e qytetit:
10.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Rex Hotel Ho Chi Minh City
Rex Hotel Ho Chi Minh City
Rex Hotel Ho Chi Minh City
8.3 E mirë
Hotel
Vietnami, Qyteti Ho Chi Minh
Largësia nga qendra e qytetit:
9.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
EdenStar Saigon Hotel & Spa
EdenStar Saigon Hotel & Spa
EdenStar Saigon Hotel & Spa
8.6 E mirë
Hotel
Vietnami, Qyteti Ho Chi Minh
Largësia nga qendra e qytetit:
8.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Sofitel Legend Metropole Hanoi
Sofitel Legend Metropole Hanoi
Sofitel Legend Metropole Hanoi
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Vietnami, Hanoi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Grand Hotel Saigon
Grand Hotel Saigon
Grand Hotel Saigon
8.5 E mirë
Hotel
Vietnami, Qyteti Ho Chi Minh
Largësia nga qendra e qytetit:
9.9 km
 • Bar / Lounge
 • Casino
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Liberty Central Saigon Riverside Hotel
Liberty Central Saigon Riverside Hotel
Liberty Central Saigon Riverside Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Vietnami, Qyteti Ho Chi Minh
Largësia nga qendra e qytetit:
10.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
Liberty Central Saigon Centre Hotel
Liberty Central Saigon Centre Hotel
Liberty Central Saigon Centre Hotel
8.0 E mirë
Hotel
Vietnami, Qyteti Ho Chi Minh
Largësia nga qendra e qytetit:
9.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Continental Saigon
Hotel Continental Saigon
Hotel Continental Saigon
8.3 E mirë
Hotel
Vietnami, Qyteti Ho Chi Minh
Largësia nga qendra e qytetit:
9.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
InterContinental Hanoi Westlake
InterContinental Hanoi Westlake
InterContinental Hanoi Westlake
8.7 E mirë
Hotel
Vietnami, Hanoi
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Caravelle Saigon
Caravelle Saigon
Caravelle Saigon
8.8 E mirë
Hotel
Vietnami, Qyteti Ho Chi Minh
Largësia nga qendra e qytetit:
9.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Hanoi Royal Palace Hotel 2
Hanoi Royal Palace Hotel 2
Hanoi Royal Palace Hotel 2
Hotel
Vietnami, Hanoi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Restorant
 • Kondicioner
Liberty Central Saigon Citypoint
Liberty Central Saigon Citypoint
Liberty Central Saigon Citypoint
8.7 E mirë
Hotel
Vietnami, Qyteti Ho Chi Minh
Largësia nga qendra e qytetit:
9.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
A La Carte
A La Carte
A La Carte
Apartament
Vietnami, Da Nang
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Furama Resort Danang
Furama Resort Danang
Furama Resort Danang
8.9 E mirë
Resort
Vietnami, Da Nang
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
Hanoi La Siesta Hotel & Spa
Hanoi La Siesta Hotel & Spa
Hanoi La Siesta Hotel & Spa
9.5 E shkëlqyer
Hotel
Vietnami, Hanoi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Lotte Hotel Saigon
Lotte Hotel Saigon
Lotte Hotel Saigon
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Vietnami, Qyteti Ho Chi Minh
Largësia nga qendra e qytetit:
9.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Trajtimi i trupit
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
New World Saigon Hotel
New World Saigon Hotel
New World Saigon Hotel
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Vietnami, Qyteti Ho Chi Minh
Largësia nga qendra e qytetit:
9.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Hotel Novotel Nha Trang
Hotel Novotel Nha Trang
Hotel Novotel Nha Trang
8.8 E mirë
Hotel
Vietnami, Nha Trang
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Volejbolli
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Windsor Plaza Hotel
Windsor Plaza Hotel
Windsor Plaza Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Vietnami, Qyteti Ho Chi Minh
Largësia nga qendra e qytetit:
8.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.