Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Khiva, Uzbekistani

Khiva
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 10 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Hotel Asia Khiva
Hotel Asia Khiva
Hotel Asia Khiva
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Uzbekistani, Khiva
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Islambek Khiva
Islambek Khiva
Islambek Khiva
Hotel
Uzbekistani, Khiva
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Zukhro Boutique Hotel
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Uzbekistani, Khiva
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Këmbimi i valutës
Hotel Kala
Hotel Kala
Hotel Kala
8.8 E mirë
Hotel
Uzbekistani, Khiva
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Arkanchi Hotel
Arkanchi Hotel
Arkanchi Hotel
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Uzbekistani, Khiva
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Shaherezada Boutique Hotel
Shaherezada Boutique Hotel
Shaherezada Boutique Hotel
9.4 E shkëlqyer
Hotel
Uzbekistani, Khiva
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hayat Inn Khiva
Hayat Inn Khiva
Hayat Inn Khiva
Hotel
Uzbekistani, Khiva
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Këmbimi i valutës
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Islambek Hotel
Islambek Hotel
Islambek Hotel
8.8 E mirë
Hotel
Uzbekistani, Khiva
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Euro-Asia
Euro-Asia
Euro-Asia
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Uzbekistani, Khiva
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Old Khiva
Old Khiva
Old Khiva
Hotel i vogël
Uzbekistani, Khiva
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Dhomat pa duhan
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.