Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Buhara, Uzbekistani

Buhara
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 75 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Lyabi House Hotel
Lyabi House Hotel
Lyabi House Hotel
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Uzbekistani, Buhara
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Komil Bukhara Boutique Hotel
Komil Bukhara Boutique Hotel
Komil Bukhara Boutique Hotel
9.4 E shkëlqyer
Hotel
Uzbekistani, Buhara
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Amulet Hotel
Amulet Hotel
Amulet Hotel
9.6 E shkëlqyer
Hotel
Uzbekistani, Buhara
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
As-Salam
As-Salam
As-Salam
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Uzbekistani, Buhara
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Hotel Malika Bukhara
Hotel Malika Bukhara
Hotel Malika Bukhara
8.9 E mirë
Hotel
Uzbekistani, Buhara
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
Hotel Asia Bukhara
Hotel Asia Bukhara
Hotel Asia Bukhara
8.5 E mirë
Hotel
Uzbekistani, Buhara
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Fatima Boutique
Hotel Fatima Boutique
Hotel Fatima Boutique
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Uzbekistani, Buhara
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Boutique Hotel Minzifa
Boutique Hotel Minzifa
Boutique Hotel Minzifa
9.4 E shkëlqyer
Hotel
Uzbekistani, Buhara
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Khurjin
Hotel Khurjin
Hotel Khurjin
Hotel
Uzbekistani, Buhara
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
CHOR MINOR BOUTIQUE HOTEL
CHOR MINOR BOUTIQUE HOTEL
CHOR MINOR BOUTIQUE HOTEL
8.9 E mirë
Hotel
Uzbekistani, Buhara
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
Samani Bukhara
Samani Bukhara
Samani Bukhara
9.2 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Uzbekistani, Buhara
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Salom Inn
Salom Inn
Salom Inn
Mengjezore dhe Mbrëmje
Uzbekistani, Buhara
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Devon Begi Heritage Hotel
Devon Begi Heritage Hotel
Devon Begi Heritage Hotel
8.9 E mirë
Hotel
Uzbekistani, Buhara
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
Grand Nodirbek
Grand Nodirbek
Grand Nodirbek
Hotel
Uzbekistani, Buhara
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
Jeyran Hotel
Jeyran Hotel
Jeyran Hotel
Hotel
Uzbekistani, Buhara
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Sukhrob Barzu Hotel
Sukhrob Barzu Hotel
Sukhrob Barzu Hotel
Hotel
Uzbekistani, Buhara
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Omar Khayyam Hotel
Omar Khayyam Hotel
Omar Khayyam Hotel
Hotel
Uzbekistani, Buhara
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Emir
Emir
Emir
9.6 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Uzbekistani, Buhara
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
Rizo Boutique
Rizo Boutique
Rizo Boutique
8.7 E mirë
Hotel
Uzbekistani, Buhara
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Hotel Ziyo Baxsh
Hotel Ziyo Baxsh
Hotel Ziyo Baxsh
Hotel
Uzbekistani, Buhara
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.