Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Washington DC me pishinë për fëmijë

Washington DC
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 26 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Washington DC në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Willard InterContinental Washington
Willard InterContinental Washington
Willard InterContinental Washington
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Washington DC
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • ATM / Makinë e parasë
PARK HYATT WASHINGTON
PARK HYATT WASHINGTON
PARK HYATT WASHINGTON
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Washington DC
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
The Ritz-Carlton Washington DC
The Ritz-Carlton Washington DC
The Ritz-Carlton Washington DC
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Washington DC
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
The St Regis Washington D C
The St Regis Washington D C
The St Regis Washington D C
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Washington DC
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
The Ritz-Carlton Georgetown Washington D C
The Ritz-Carlton Georgetown Washington D C
The Ritz-Carlton Georgetown Washington D C
8.0 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Washington DC
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Rosewood Washington D C
Rosewood Washington D C
Rosewood Washington D C
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Washington DC
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Four Seasons Washington DC
Four Seasons Washington DC
Four Seasons Washington DC
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Washington DC
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • ATM / Makinë e parasë
Grand Hyatt Washington
Grand Hyatt Washington
Grand Hyatt Washington
8.4 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Washington DC
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
 • Ashensor / Lift
Washington Hilton
Washington Hilton
Washington Hilton
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Washington DC
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • ATM / Makinë e parasë
JW Marriott Washington DC
JW Marriott Washington DC
JW Marriott Washington DC
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Washington DC
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
The Mayflower Hotel Autograph Collection
The Mayflower Hotel Autograph Collection
The Mayflower Hotel Autograph Collection
8.0 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Washington DC
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Hampton Inn Washington DC - Convention Center
Hampton Inn Washington DC - Convention Center
Hampton Inn Washington DC - Convention Center
8.2 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Washington DC
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
 • Ashensor / Lift
The St Gregory Hotel
The St Gregory Hotel
The St Gregory Hotel
8.4 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Washington DC
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Renaissance Washington DC Downtown Hotel
Renaissance Washington DC Downtown Hotel
Renaissance Washington DC Downtown Hotel
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Washington DC
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Morrison Clark Inn
Morrison Clark Inn
Morrison Clark Inn
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Washington DC
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Washington Marriott at Metro Center
Washington Marriott at Metro Center
Washington Marriott at Metro Center
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Washington DC
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Fairfield Inn & Suites by Marriott Washington Downtown
Fairfield Inn & Suites by Marriott Washington Downtown
Fairfield Inn & Suites by Marriott Washington Downtown
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Washington DC
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
 • Ashensor / Lift
Residence Inn Washington DC Downtown
Residence Inn Washington DC Downtown
Residence Inn Washington DC Downtown
8.2 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Washington DC
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
AKA White House
AKA White House
AKA White House
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Washington DC
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Kimpton Glover Park Hotel
Kimpton Glover Park Hotel
Kimpton Glover Park Hotel
8.2 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Washington DC
Largësia nga qendra e qytetit:
5.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.