Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Thousand Oaks, Shtetet e Bashkuara

Thousand Oaks
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 10 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Palm Garden Hotel Thousand Oaks
Palm Garden Hotel Thousand Oaks
Palm Garden Hotel Thousand Oaks
8.5 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Thousand Oaks
Largësia nga qendra e qytetit:
7.1 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Motel 6 Thousand Oaks South
Motel 6 Thousand Oaks South
Motel 6 Thousand Oaks South
6.7 Më poshtë mesatare
Motel
Shtetet e Bashkuara, Thousand Oaks
Largësia nga qendra e qytetit:
7.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Mikrovale
Hyatt Regency Westlake
Hyatt Regency Westlake
Hyatt Regency Westlake
8.1 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Thousand Oaks
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Hampton Inn & Suites Thousand Oaks
Hampton Inn & Suites Thousand Oaks
Hampton Inn & Suites Thousand Oaks
8.4 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Thousand Oaks
Largësia nga qendra e qytetit:
7.0 km
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Best Western Plus Thousand Oaks Inn
Best Western Plus Thousand Oaks Inn
Best Western Plus Thousand Oaks Inn
8.1 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Thousand Oaks
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
La Quinta Inn & Suites Thousand Oaks Newbury Park
La Quinta Inn & Suites Thousand Oaks Newbury Park
La Quinta Inn & Suites Thousand Oaks Newbury Park
6.7 Më poshtë mesatare
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Thousand Oaks
Largësia nga qendra e qytetit:
6.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
Premier Inns Thousand Oaks
Premier Inns Thousand Oaks
Premier Inns Thousand Oaks
6.2 Më poshtë mesatare
Motel
Shtetet e Bashkuara, Thousand Oaks
Largësia nga qendra e qytetit:
8.5 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Ashensor / Lift
 • Internet i shpejtë
Americas Best Value Inn Thousand Oaks
Americas Best Value Inn Thousand Oaks
Americas Best Value Inn Thousand Oaks
5.1
Motel
Shtetet e Bashkuara, Thousand Oaks
Largësia nga qendra e qytetit:
9.4 km
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
Courtyard Thousand Oaks Ventura County
Courtyard Thousand Oaks Ventura County
Courtyard Thousand Oaks Ventura County
8.1 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Thousand Oaks
Largësia nga qendra e qytetit:
7.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
TownePlace Suites Thousand Oaks Ventura County
TownePlace Suites Thousand Oaks Ventura County
TownePlace Suites Thousand Oaks Ventura County
7.8 Mesatare
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Thousand Oaks
Largësia nga qendra e qytetit:
7.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.