Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Santa Monica me pishinë për fëmijë

Santa Monica
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 9 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Santa Monica në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Fairmont Miramar Hotel & Bungalows
Fairmont Miramar Hotel & Bungalows
Fairmont Miramar Hotel & Bungalows
8.0 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Santa Monica
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Oceana Beach Club Hotel
Oceana Beach Club Hotel
Oceana Beach Club Hotel
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Santa Monica
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Shutters On The Beach
Shutters On The Beach
Shutters On The Beach
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Santa Monica
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Casa Del Mar Santa Monica
Casa Del Mar Santa Monica
Casa Del Mar Santa Monica
8.8 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Santa Monica
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Hilton Santa Monica Hotel & Suites
Hilton Santa Monica Hotel & Suites
Hilton Santa Monica Hotel & Suites
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Santa Monica
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Loews Santa Monica Beach Hotel
Loews Santa Monica Beach Hotel
Loews Santa Monica Beach Hotel
7.5 Mesatare
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Santa Monica
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Le Meridien Delfina Santa Monica
Le Meridien Delfina Santa Monica
Le Meridien Delfina Santa Monica
7.4 Mesatare
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Santa Monica
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Parkimi
Huntley Santa Monica Beach
Huntley Santa Monica Beach
Huntley Santa Monica Beach
8.6 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Santa Monica
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • ATM / Makinë e parasë
 • Ashensor / Lift
Palihouse Santa Monica
Palihouse Santa Monica
Palihouse Santa Monica
8.4 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Santa Monica
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.