Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në San Francisko me kuzhinë dhe kuzhinete

San Francisko
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 20 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Kuzhinat dhe Kuzhinat e Vogla në San Francisko për vitin 2024. Ne kemi zgjedhur me kujdes këto regjistrime, duke marrë parasysh (kushtetuar që është e mundur) shqyrtimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, tipin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe kuzhinat e vogla ose kuzhinat e plota. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet e fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Fairmont Heritage Place Ghirardelli Square
Fairmont Heritage Place Ghirardelli Square
Fairmont Heritage Place Ghirardelli Square
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Shtetet e Bashkuara, San Francisko
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Hilton San Francisco Financial District
Hilton San Francisco Financial District
Hilton San Francisco Financial District
7.6 Mesatare
Hotel
Shtetet e Bashkuara, San Francisko
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Club Quarters Hotel in San Francisco
Club Quarters Hotel in San Francisco
Club Quarters Hotel in San Francisco
8.0 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, San Francisko
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Travelodge by Wyndham San Francisco Bay
Travelodge by Wyndham San Francisco Bay
Travelodge by Wyndham San Francisco Bay
7.5 Mesatare
Hotel
Shtetet e Bashkuara, San Francisko
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
The Donatello Hotel
The Donatello Hotel
The Donatello Hotel
8.6 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, San Francisko
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
The Wharf Inn
The Wharf Inn
The Wharf Inn
7.1 Mesatare
Hotel
Shtetet e Bashkuara, San Francisko
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
Hotel North Beach
Hotel North Beach
Hotel North Beach
6.5 Më poshtë mesatare
Hotel
Shtetet e Bashkuara, San Francisko
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Internet i shpejtë
Marina Motel San Francisco
Marina Motel San Francisco
Marina Motel San Francisco
8.3 E mirë
Motel
Shtetet e Bashkuara, San Francisko
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Geary Parkway Motel
Geary Parkway Motel
Geary Parkway Motel
7.7 Mesatare
Motel
Shtetet e Bashkuara, San Francisko
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
El Capitan Hotel
El Capitan Hotel
El Capitan Hotel
4.0
Hotel
Shtetet e Bashkuara, San Francisko
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Kuzhinë
Hayes Valley Inn
Hayes Valley Inn
Hayes Valley Inn
7.2 Mesatare
Shtëpi e mysafirëve
Shtetet e Bashkuara, San Francisko
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Kuzhinë
Calista Organic Hotel
Calista Organic Hotel
Calista Organic Hotel
6.6 Më poshtë mesatare
Hotel
Shtetet e Bashkuara, San Francisko
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
The Suites at Fisherman's Wharf
The Suites at Fisherman's Wharf
The Suites at Fisherman's Wharf
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Shtetet e Bashkuara, San Francisko
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Stanyan Park Hotel
Stanyan Park Hotel
Stanyan Park Hotel
8.3 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, San Francisko
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
HTL 587 an Ascend Hotel Collection Member
HTL 587 an Ascend Hotel Collection Member
HTL 587 an Ascend Hotel Collection Member
Hotel
Shtetet e Bashkuara, San Francisko
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Wi-Fi
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
Courtyard by Marriott San Francisco Union Square
Courtyard by Marriott San Francisco Union Square
Courtyard by Marriott San Francisco Union Square
7.4 Mesatare
Hotel
Shtetet e Bashkuara, San Francisko
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
San Francisco Backpacker Hostel - Pacific Tradewinds
San Francisco Backpacker Hostel - Pacific Tradewinds
San Francisco Backpacker Hostel - Pacific Tradewinds
8.8 E mirë
Hostel
Shtetet e Bashkuara, San Francisko
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Kuzhinë
 • Internet i shpejtë
The Chateau Tivoli Bed & Breakfast
The Chateau Tivoli Bed & Breakfast
The Chateau Tivoli Bed & Breakfast
9.2 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Shtetet e Bashkuara, San Francisko
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • ATM / Makinë e parasë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • Asistent
Noe's Nest Bed And Breakfast
Noe's Nest Bed And Breakfast
Noe's Nest Bed And Breakfast
8.9 E mirë
Mengjezore dhe Mbrëmje
Shtetet e Bashkuara, San Francisko
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
WorldMark San Francisco
WorldMark San Francisco
WorldMark San Francisco
Hotel
Shtetet e Bashkuara, San Francisko
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.