Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në San Diego me pishinë për fëmijë

San Diego
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 48 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në San Diego në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
The US Grant a Luxury Collection Hotel San Diego
The US Grant a Luxury Collection Hotel San Diego
The US Grant a Luxury Collection Hotel San Diego
Hotel
Shtetet e Bashkuara, San Diego
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
The Lodge at Torrey Pines
The Lodge at Torrey Pines
The Lodge at Torrey Pines
8.6 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, San Diego
Largësia nga qendra e qytetit:
22.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Fairmont Grand Del Mar
Fairmont Grand Del Mar
Fairmont Grand Del Mar
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Shtetet e Bashkuara, San Diego
Largësia nga qendra e qytetit:
25.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Sheraton San Diego Hotel & Marina
Sheraton San Diego Hotel & Marina
Sheraton San Diego Hotel & Marina
7.6 Mesatare
Hotel
Shtetet e Bashkuara, San Diego
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Shënjestër
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Days Inn by Wyndham San Diego Hotel Circle Near SeaWorld
Days Inn by Wyndham San Diego Hotel Circle Near SeaWorld
Days Inn by Wyndham San Diego Hotel Circle Near SeaWorld
7.3 Mesatare
Hotel
Shtetet e Bashkuara, San Diego
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
 • Mikrovale
Manchester Grand Hyatt San Diego
Manchester Grand Hyatt San Diego
Manchester Grand Hyatt San Diego
8.6 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, San Diego
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Biliardo
Paradise Point Resort & Spa
Paradise Point Resort & Spa
Paradise Point Resort & Spa
8.1 E mirë
Resort
Shtetet e Bashkuara, San Diego
Largësia nga qendra e qytetit:
10.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
HYATT REGENCY MISSION BAY SPA AND MARINA
HYATT REGENCY MISSION BAY SPA AND MARINA
HYATT REGENCY MISSION BAY SPA AND MARINA
7.9 Mesatare
Resort
Shtetet e Bashkuara, San Diego
Largësia nga qendra e qytetit:
9.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Catamaran Resort Hotel and Spa
Catamaran Resort Hotel and Spa
Catamaran Resort Hotel and Spa
7.3 Mesatare
Resort
Shtetet e Bashkuara, San Diego
Largësia nga qendra e qytetit:
12.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Omni San Diego Hotel
Omni San Diego Hotel
Omni San Diego Hotel
8.7 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, San Diego
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Parkimi
Town and Country San Diego
Town and Country San Diego
Town and Country San Diego
7.3 Mesatare
Hotel
Shtetet e Bashkuara, San Diego
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Embassy Suites by Hilton San Diego Bay Downtown
Embassy Suites by Hilton San Diego Bay Downtown
Embassy Suites by Hilton San Diego Bay Downtown
Hotel
Shtetet e Bashkuara, San Diego
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Marriott Marquis San Diego Marina
Marriott Marquis San Diego Marina
Marriott Marquis San Diego Marina
8.4 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, San Diego
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
San Diego Mission Bay Resort
San Diego Mission Bay Resort
San Diego Mission Bay Resort
7.9 Mesatare
Resort
Shtetet e Bashkuara, San Diego
Largësia nga qendra e qytetit:
8.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
HYATT REGENCY LA JOLLA AT AVENTINE
HYATT REGENCY LA JOLLA AT AVENTINE
HYATT REGENCY LA JOLLA AT AVENTINE
8.4 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, San Diego
Largësia nga qendra e qytetit:
18.4 km
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Hilton San Diego Gaslamp Quarter
Hilton San Diego Gaslamp Quarter
Hilton San Diego Gaslamp Quarter
7.3 Mesatare
Hotel
Shtetet e Bashkuara, San Diego
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
Hilton San Diego Mission Valley
Hilton San Diego Mission Valley
Hilton San Diego Mission Valley
7.2 Mesatare
Hotel
Shtetet e Bashkuara, San Diego
Largësia nga qendra e qytetit:
5.4 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
Embassy Suites by Hilton San Diego La Jolla
Embassy Suites by Hilton San Diego La Jolla
Embassy Suites by Hilton San Diego La Jolla
Hotel
Shtetet e Bashkuara, San Diego
Largësia nga qendra e qytetit:
18.3 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Handlery Hotel San Diego
Handlery Hotel San Diego
Handlery Hotel San Diego
7.4 Mesatare
Hotel
Shtetet e Bashkuara, San Diego
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
The Westgate Hotel
The Westgate Hotel
The Westgate Hotel
8.0 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, San Diego
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kafene/ditore
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.