Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Phoenix me pishinë për fëmijë

Phoenix
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 42 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Phoenix në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Omni Scottsdale Resort & Spa at Montelucia
Omni Scottsdale Resort & Spa at Montelucia
Omni Scottsdale Resort & Spa at Montelucia
8.8 E mirë
Resort
Shtetet e Bashkuara, Phoenix
Largësia nga qendra e qytetit:
13.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
The Phoenician a Luxury Collection Resort Scottsdale
The Phoenician a Luxury Collection Resort Scottsdale
The Phoenician a Luxury Collection Resort Scottsdale
Resort
Shtetet e Bashkuara, Phoenix
Largësia nga qendra e qytetit:
13.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Royal Palms Resort & Spa-in the Unbound Collection by Hyatt
Royal Palms Resort & Spa-in the Unbound Collection by Hyatt
Royal Palms Resort & Spa-in the Unbound Collection by Hyatt
Largësia nga qendra e qytetit:
11.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Sanctuary Camelback Mountain
Sanctuary Camelback Mountain
Sanctuary Camelback Mountain
8.9 E mirë
Resort
Shtetet e Bashkuara, Phoenix
Largësia nga qendra e qytetit:
13.5 km
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
Arizona Grand Resort
Arizona Grand Resort
Arizona Grand Resort
Resort
Shtetet e Bashkuara, Phoenix
Largësia nga qendra e qytetit:
12.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Wi-Fi
 • Restorant
The Clarendon Hotel & Spa
The Clarendon Hotel & Spa
The Clarendon Hotel & Spa
6.5 Më poshtë mesatare
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Phoenix
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Midtown Garden Hotel
Midtown Garden Hotel
Midtown Garden Hotel
3.5
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Phoenix
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Fushë tenisi
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
DoubleTree by Hilton Paradise Valley Resort Scottsdale
DoubleTree by Hilton Paradise Valley Resort Scottsdale
DoubleTree by Hilton Paradise Valley Resort Scottsdale
Largësia nga qendra e qytetit:
15.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hyatt Regency Phoenix
Hyatt Regency Phoenix
Hyatt Regency Phoenix
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Phoenix
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
JW Marriott Phoenix Desert Ridge Resort & Spa
JW Marriott Phoenix Desert Ridge Resort & Spa
JW Marriott Phoenix Desert Ridge Resort & Spa
8.9 E mirë
Resort
Shtetet e Bashkuara, Phoenix
Largësia nga qendra e qytetit:
27.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Westin Kierland Resort & Spa
Westin Kierland Resort & Spa
Westin Kierland Resort & Spa
Resort
Shtetet e Bashkuara, Phoenix
Largësia nga qendra e qytetit:
23.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
Kimpton Hotel Palomar Phoenix Cityscape
Kimpton Hotel Palomar Phoenix Cityscape
Kimpton Hotel Palomar Phoenix Cityscape
8.5 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Phoenix
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Arizona Biltmore Waldorf Astoria Resort
Arizona Biltmore Waldorf Astoria Resort
Arizona Biltmore Waldorf Astoria Resort
9.0 E shkëlqyer
Resort
Shtetet e Bashkuara, Phoenix
Largësia nga qendra e qytetit:
9.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
Crowne Plaza Phoenix Airport
Crowne Plaza Phoenix Airport
Crowne Plaza Phoenix Airport
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Phoenix
Largësia nga qendra e qytetit:
7.9 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Pointe Hilton Tapatio Cliffs Resort
Pointe Hilton Tapatio Cliffs Resort
Pointe Hilton Tapatio Cliffs Resort
Resort
Shtetet e Bashkuara, Phoenix
Largësia nga qendra e qytetit:
16.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hilton Phoenix Airport
Hilton Phoenix Airport
Hilton Phoenix Airport
8.4 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Phoenix
Largësia nga qendra e qytetit:
9.0 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kafe / Thaj kafeje
 • ATM / Makinë e parasë
JW Marriott Scottsdale Camelback Inn Resort & Spa
JW Marriott Scottsdale Camelback Inn Resort & Spa
JW Marriott Scottsdale Camelback Inn Resort & Spa
Resort
Shtetet e Bashkuara, Phoenix
Largësia nga qendra e qytetit:
13.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Embassy Suites Phoenix - Scottsdale
Embassy Suites Phoenix - Scottsdale
Embassy Suites Phoenix - Scottsdale
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Phoenix
Largësia nga qendra e qytetit:
18.3 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
 • ATM / Makinë e parasë
 • Mikrovale
Westin Phoenix Downtown
Westin Phoenix Downtown
Westin Phoenix Downtown
8.6 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Phoenix
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
DoubleTree by Hilton Phoenix North
DoubleTree by Hilton Phoenix North
DoubleTree by Hilton Phoenix North
7.8 Mesatare
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Phoenix
Largësia nga qendra e qytetit:
15.2 km
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.