Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Newark, Shtetet e Bashkuara

Newark
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 3 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Cherry Valley Hotel BW Premier Collection
Cherry Valley Hotel BW Premier Collection
Cherry Valley Hotel BW Premier Collection
8.7 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Newark
Largësia nga qendra e qytetit:
6.3 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Courtyard Newark Granville
Courtyard Newark Granville
Courtyard Newark Granville
8.1 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Newark
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Doubletree by Hilton Newark
Doubletree by Hilton Newark
Doubletree by Hilton Newark
8.1 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Newark
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.