Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në New Orleans me pishinë për fëmijë

New Orleans
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 35 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në New Orleans në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
The Roosevelt Hotel New Orleans - Waldorf Astoria Hotels & Resorts
The Roosevelt Hotel New Orleans - Waldorf Astoria Hotels & Resorts
The Roosevelt Hotel New Orleans - Waldorf Astoria Hotels & Resorts
8.7 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, New Orleans
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
The Ritz-Carlton New Orleans
The Ritz-Carlton New Orleans
The Ritz-Carlton New Orleans
Hotel
Shtetet e Bashkuara, New Orleans
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Parkimi
Windsor Court Hotel
Windsor Court Hotel
Windsor Court Hotel
10.0 E shkëlqyer
Hotel
Shtetet e Bashkuara, New Orleans
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Le Pavillon Hotel New Orleans
Le Pavillon Hotel New Orleans
Le Pavillon Hotel New Orleans
Hotel
Shtetet e Bashkuara, New Orleans
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Hotel Monteleone
Hotel Monteleone
Hotel Monteleone
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Shtetet e Bashkuara, New Orleans
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Omni Royal Orleans Hotel
Omni Royal Orleans Hotel
Omni Royal Orleans Hotel
8.4 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, New Orleans
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
Maison Dupuy Hotel
Maison Dupuy Hotel
Maison Dupuy Hotel
Hotel
Shtetet e Bashkuara, New Orleans
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
New Orleans Marriott
New Orleans Marriott
New Orleans Marriott
8.2 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, New Orleans
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Courtyard by Marriott New Orleans French Quarter Iberville
Courtyard by Marriott New Orleans French Quarter Iberville
Courtyard by Marriott New Orleans French Quarter Iberville
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Parkimi
French Market Inn
French Market Inn
French Market Inn
8.6 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, New Orleans
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
Hyatt Regency New Orleans
Hyatt Regency New Orleans
Hyatt Regency New Orleans
Hotel
Shtetet e Bashkuara, New Orleans
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Le Richelieu in the French Quarter
Le Richelieu in the French Quarter
Le Richelieu in the French Quarter
Hotel
Shtetet e Bashkuara, New Orleans
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kafene/ditore
 • Kuti e sigurisë
Hotel St Marie
Hotel St Marie
Hotel St Marie
Hotel
Shtetet e Bashkuara, New Orleans
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Loews New Orleans Hotel
Loews New Orleans Hotel
Loews New Orleans Hotel
Hotel
Shtetet e Bashkuara, New Orleans
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Casino
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
JW Marriott New Orleans
JW Marriott New Orleans
JW Marriott New Orleans
Hotel
Shtetet e Bashkuara, New Orleans
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Place D'Armes Hotel
Place D'Armes Hotel
Place D'Armes Hotel
8.9 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, New Orleans
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
International House Hotel
International House Hotel
International House Hotel
8.2 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, New Orleans
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Prince Conti Hotel
Prince Conti Hotel
Prince Conti Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, New Orleans
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
 • Ashensor / Lift
Bienville House Hotel
Bienville House Hotel
Bienville House Hotel
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Shtetet e Bashkuara, New Orleans
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hampton Inn and Suites New Orleans Convention Center
Hampton Inn and Suites New Orleans Convention Center
Hampton Inn and Suites New Orleans Convention Center
Hotel
Shtetet e Bashkuara, New Orleans
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.