Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Narragansett, Shtetet e Bashkuara

Narragansett
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 5 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Aqua Blue Hotel & Conference Center
Aqua Blue Hotel & Conference Center
Aqua Blue Hotel & Conference Center
6.6 Më poshtë mesatare
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Narragansett
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Ocean Rose Inn
Ocean Rose Inn
Ocean Rose Inn
8.0 E mirë
Motel
Shtetet e Bashkuara, Narragansett
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Parkim falas
The Atlantic House
The Atlantic House
The Atlantic House
7.8 Mesatare
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Narragansett
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Scarborough Beach Motel
Scarborough Beach Motel
Scarborough Beach Motel
8.1 E mirë
Motel
Shtetet e Bashkuara, Narragansett
Largësia nga qendra e qytetit:
7.1 km
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
The Break
The Break
The Break
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Narragansett
Largësia nga qendra e qytetit:
8.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.