Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në plazhi i Miamit me pishinë për fëmijë

plazhi i Miamit
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 51 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në plazhi i Miamit në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
1 Hotel South Beach
1 Hotel South Beach
1 Hotel South Beach
8.6 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, plazhi i Miamit
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
The Ritz-Carlton South Beach
The Ritz-Carlton South Beach
The Ritz-Carlton South Beach
Resort
Shtetet e Bashkuara, plazhi i Miamit
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • ATM / Makinë e parasë
 • Makinë e tharjes së flokëve
W South Beach
W South Beach
W South Beach
8.5 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, plazhi i Miamit
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
The Miami Beach EDITION
The Miami Beach EDITION
The Miami Beach EDITION
8.5 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, plazhi i Miamit
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
The Setai Miami Beach
The Setai Miami Beach
The Setai Miami Beach
8.9 E mirë
Resort
Shtetet e Bashkuara, plazhi i Miamit
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Faena Hotel Miami Beach
Faena Hotel Miami Beach
Faena Hotel Miami Beach
8.6 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, plazhi i Miamit
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Carillon Miami Wellness Resort
Carillon Miami Wellness Resort
Carillon Miami Wellness Resort
Hotel
Shtetet e Bashkuara, plazhi i Miamit
Largësia nga qendra e qytetit:
7.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Four Seasons Hotel at The Surf Club
Four Seasons Hotel at The Surf Club
Four Seasons Hotel at The Surf Club
Hotel
Shtetet e Bashkuara, plazhi i Miamit
Largësia nga qendra e qytetit:
9.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
The Retreat Collection at 1 Hotel South Beach
The Retreat Collection at 1 Hotel South Beach
The Retreat Collection at 1 Hotel South Beach
Hotel
Shtetet e Bashkuara, plazhi i Miamit
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Internet i shpejtë
Canyon Ranch
Hotel
Shtetet e Bashkuara, plazhi i Miamit
Largësia nga qendra e qytetit:
7.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
Loews Miami Beach Hotel
Loews Miami Beach Hotel
Loews Miami Beach Hotel
8.2 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, plazhi i Miamit
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Royal Palm South Beach Miami a Tribute Portfolio Resort
Royal Palm South Beach Miami a Tribute Portfolio Resort
Royal Palm South Beach Miami a Tribute Portfolio Resort
7.4 Mesatare
Hotel
Shtetet e Bashkuara, plazhi i Miamit
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
The Palms Hotel & Spa
The Palms Hotel & Spa
The Palms Hotel & Spa
8.6 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, plazhi i Miamit
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Shore Club South Beach
Shore Club South Beach
Shore Club South Beach
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Shtetet e Bashkuara, plazhi i Miamit
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Mondrian South Beach
Mondrian South Beach
Mondrian South Beach
7.0 Mesatare
Hotel
Shtetet e Bashkuara, plazhi i Miamit
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Eden Roc Miami Beach
Eden Roc Miami Beach
Eden Roc Miami Beach
Resort
Shtetet e Bashkuara, plazhi i Miamit
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Restorant
 • Kafene/ditore
 • Parkimi
 • Këmbimi i valutës
Townhouse Miami Beach
Townhouse Miami Beach
Townhouse Miami Beach
Hotel
Shtetet e Bashkuara, plazhi i Miamit
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel La Flora
Hotel La Flora
Hotel La Flora
Hotel
Shtetet e Bashkuara, plazhi i Miamit
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
Gale South Beach Curio Collection By Hilton
Gale South Beach Curio Collection By Hilton
Gale South Beach Curio Collection By Hilton
Hotel
Shtetet e Bashkuara, plazhi i Miamit
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Parkimi
Riu Plaza Miami Beach
Riu Plaza Miami Beach
Riu Plaza Miami Beach
Hotel
Shtetet e Bashkuara, plazhi i Miamit
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.