Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Hjuston me pishinë për fëmijë

Hjuston
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 46 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Hjuston në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Four Seasons Hotel Houston
Four Seasons Hotel Houston
Four Seasons Hotel Houston
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Hjuston
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
JW Marriott Houston Downtown
JW Marriott Houston Downtown
JW Marriott Houston Downtown
8.4 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Hjuston
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
Hotel Granduca Houston
Hotel Granduca Houston
Hotel Granduca Houston
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Hjuston
Largësia nga qendra e qytetit:
8.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Crowne Plaza Hotel Houston River Oaks
Crowne Plaza Hotel Houston River Oaks
Crowne Plaza Hotel Houston River Oaks
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Hjuston
Largësia nga qendra e qytetit:
5.9 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Wyndham Houston Nrg / Medical Center
Wyndham Houston Nrg / Medical Center
Wyndham Houston Nrg / Medical Center
6.5 Më poshtë mesatare
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Hjuston
Largësia nga qendra e qytetit:
10.0 km
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
SpringHill Suites Houston Intercontinental Airport
SpringHill Suites Houston Intercontinental Airport
SpringHill Suites Houston Intercontinental Airport
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Hjuston
Largësia nga qendra e qytetit:
21.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
The Royal Sonesta Houston Galleria
The Royal Sonesta Houston Galleria
The Royal Sonesta Houston Galleria
8.1 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Hjuston
Largësia nga qendra e qytetit:
8.8 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
Courtyard Houston Medical Center
Courtyard Houston Medical Center
Courtyard Houston Medical Center
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Hjuston
Largësia nga qendra e qytetit:
8.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
SpringHill Suites Houston Medical Center/NRG Park
SpringHill Suites Houston Medical Center/NRG Park
SpringHill Suites Houston Medical Center/NRG Park
8.7 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Hjuston
Largësia nga qendra e qytetit:
8.4 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Westin Oaks
Westin Oaks
Westin Oaks
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Hjuston
Largësia nga qendra e qytetit:
9.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
The Houstonian Hotel Club & Spa
The Houstonian Hotel Club & Spa
The Houstonian Hotel Club & Spa
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Hjuston
Largësia nga qendra e qytetit:
8.8 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkimi
Houston Airport Marriott at George Bush Intercontinental
Houston Airport Marriott at George Bush Intercontinental
Houston Airport Marriott at George Bush Intercontinental
Largësia nga qendra e qytetit:
25.3 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
 • Ashensor / Lift
JW Marriott Houston
JW Marriott Houston
JW Marriott Houston
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Hjuston
Largësia nga qendra e qytetit:
9.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Houston Marriott Medical Center/Museum District
Houston Marriott Medical Center/Museum District
Houston Marriott Medical Center/Museum District
8.3 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Hjuston
Largësia nga qendra e qytetit:
6.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Parkimi
Quality Inn and Suites NRG Park - Medical Center
Quality Inn and Suites NRG Park - Medical Center
Quality Inn and Suites NRG Park - Medical Center
5.1
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Hjuston
Largësia nga qendra e qytetit:
10.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
DoubleTree by Hilton Houston Westchase
DoubleTree by Hilton Houston Westchase
DoubleTree by Hilton Houston Westchase
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Hjuston
Largësia nga qendra e qytetit:
18.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Courtyard Houston by The Galleria
Courtyard Houston by The Galleria
Courtyard Houston by The Galleria
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Hjuston
Largësia nga qendra e qytetit:
9.8 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Kuti e sigurisë
Hilton Houston Plaza Medical Center
Hilton Houston Plaza Medical Center
Hilton Houston Plaza Medical Center
7.8 Mesatare
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Hjuston
Largësia nga qendra e qytetit:
6.5 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
 • Ashensor / Lift
DoubleTree by Hilton Houston Brookhollow
DoubleTree by Hilton Houston Brookhollow
DoubleTree by Hilton Houston Brookhollow
7.2 Mesatare
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Hjuston
Largësia nga qendra e qytetit:
15.3 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
 • Ashensor / Lift
Houston Marriott North
Houston Marriott North
Houston Marriott North
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Hjuston
Largësia nga qendra e qytetit:
20.4 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.