Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Honolulu me pishinë për fëmijë

Honolulu
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 20 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Honolulu në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Trump International Hotel Waikiki
Trump International Hotel Waikiki
Trump International Hotel Waikiki
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Shtetet e Bashkuara, Honolulu
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
The Royal Hawaiian A Luxury Collection Resort Waikiki
The Royal Hawaiian A Luxury Collection Resort Waikiki
The Royal Hawaiian A Luxury Collection Resort Waikiki
8.6 E mirë
Resort
Shtetet e Bashkuara, Honolulu
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
The Kahala Hotel & Resort
The Kahala Hotel & Resort
The Kahala Hotel & Resort
9.2 E shkëlqyer
Resort
Shtetet e Bashkuara, Honolulu
Largësia nga qendra e qytetit:
9.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Halekulani
Resort
Shtetet e Bashkuara, Honolulu
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hilton Hawaiian Village Waikiki Beach Resort
Hilton Hawaiian Village Waikiki Beach Resort
Hilton Hawaiian Village Waikiki Beach Resort
Resort
Shtetet e Bashkuara, Honolulu
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Sheraton Waikiki
Sheraton Waikiki
Sheraton Waikiki
8.6 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Honolulu
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hyatt Regency Waikiki Beach Resort & Spa
Hyatt Regency Waikiki Beach Resort & Spa
Hyatt Regency Waikiki Beach Resort & Spa
8.2 E mirë
Resort
Shtetet e Bashkuara, Honolulu
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
ALOHILANI RESORT WAIKIKI BEACH
ALOHILANI RESORT WAIKIKI BEACH
ALOHILANI RESORT WAIKIKI BEACH
8.0 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Honolulu
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
Waikiki Beach Marriott Resort & Spa
Waikiki Beach Marriott Resort & Spa
Waikiki Beach Marriott Resort & Spa
Resort
Shtetet e Bashkuara, Honolulu
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Moana Surfrider A Westin Resort & Spa
Moana Surfrider A Westin Resort & Spa
Moana Surfrider A Westin Resort & Spa
Resort
Shtetet e Bashkuara, Honolulu
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Outrigger Waikiki Beach Resort
Outrigger Waikiki Beach Resort
Outrigger Waikiki Beach Resort
8.3 E mirë
Resort
Shtetet e Bashkuara, Honolulu
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Sheraton Princess Kaiulani
Sheraton Princess Kaiulani
Sheraton Princess Kaiulani
8.1 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Honolulu
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Halepuna Waikiki by Halekulani
Halepuna Waikiki by Halekulani
Halepuna Waikiki by Halekulani
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Honolulu
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Embassy Suites by Hilton Waikiki Beach Walk
Embassy Suites by Hilton Waikiki Beach Walk
Embassy Suites by Hilton Waikiki Beach Walk
8.6 E mirë
Resort
Shtetet e Bashkuara, Honolulu
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
Prince Waikiki
Prince Waikiki
Prince Waikiki
8.9 E mirë
Resort
Shtetet e Bashkuara, Honolulu
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hilton Grand Vacations Club at Hilton Hawaiian Village
Hilton Grand Vacations Club at Hilton Hawaiian Village
Hilton Grand Vacations Club at Hilton Hawaiian Village
Resort
Shtetet e Bashkuara, Honolulu
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
Hyatt Centric Waikiki Beach
Hyatt Centric Waikiki Beach
Hyatt Centric Waikiki Beach
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Honolulu
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Aston Waikiki Beach Tower
Aston Waikiki Beach Tower
Aston Waikiki Beach Tower
Resort
Shtetet e Bashkuara, Honolulu
Largësia nga qendra e qytetit:
5.0 km
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
The Grand Islander by Hilton Grand Vacations
The Grand Islander by Hilton Grand Vacations
The Grand Islander by Hilton Grand Vacations
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Honolulu
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Grand Waikikian by Hilton Grand Vacations Club
Grand Waikikian by Hilton Grand Vacations Club
Grand Waikikian by Hilton Grand Vacations Club
8.9 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Honolulu
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.