Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Qendra e qytetit Los Angeles me pishinë për fëmijë

Qendra e qytetit Los Angeles
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 8 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Qendra e qytetit Los Angeles në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
The Ritz-Carlton Los Angeles
The Ritz-Carlton Los Angeles
The Ritz-Carlton Los Angeles
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Qendra e qytetit Los Angeles
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
The Westin Bonaventure Hotel & Suites
The Westin Bonaventure Hotel & Suites
The Westin Bonaventure Hotel & Suites
8.2 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Qendra e qytetit Los Angeles
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
JW Marriott Los Angeles L A LIVE
JW Marriott Los Angeles L A LIVE
JW Marriott Los Angeles L A LIVE
8.7 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Qendra e qytetit Los Angeles
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Omni Los Angeles Hotel California Plaza
Omni Los Angeles Hotel California Plaza
Omni Los Angeles Hotel California Plaza
8.5 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Qendra e qytetit Los Angeles
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Hilton Checkers Los Angeles
Hilton Checkers Los Angeles
Hilton Checkers Los Angeles
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Qendra e qytetit Los Angeles
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
 • Ashensor / Lift
LEVEL DTLA
LEVEL DTLA
LEVEL DTLA
8.6 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Shtetet e Bashkuara, Qendra e qytetit Los Angeles
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkimi
Residence Inn by Marriott Los Angeles L A LIVE
Residence Inn by Marriott Los Angeles L A LIVE
Residence Inn by Marriott Los Angeles L A LIVE
8.4 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Qendra e qytetit Los Angeles
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
Courtyard by Marriott Los Angeles L A LIVE
Courtyard by Marriott Los Angeles L A LIVE
Courtyard by Marriott Los Angeles L A LIVE
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Qendra e qytetit Los Angeles
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.