Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Qyteti Qendror, Shtetet e Bashkuara

Qyteti Qendror
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 4 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Super 8 by Wyndham Central City
Super 8 by Wyndham Central City
Super 8 by Wyndham Central City
6.5 Më poshtë mesatare
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Qyteti Qendror
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Makinë e tharjes së flokëve
Days Inn by Wyndham Central City
Days Inn by Wyndham Central City
Days Inn by Wyndham Central City
7.0 Mesatare
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Qyteti Qendror
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Makinë e tharjes së flokëve
Best Western Central City
Best Western Central City
Best Western Central City
8.5 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Qyteti Qendror
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
Caronoda Motel
Caronoda Motel
Caronoda Motel
6.9 Më poshtë mesatare
Motel
Shtetet e Bashkuara, Qyteti Qendror
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Recepsion 24-orësh
 • Fotokopjuesi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.