Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Boston me pishinë për fëmijë

Boston
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 33 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Boston në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
InterContinental Boston
InterContinental Boston
InterContinental Boston
8.7 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Boston
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
The Liberty A Luxury Collection Hotel
The Liberty A Luxury Collection Hotel
The Liberty A Luxury Collection Hotel
8.4 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Boston
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Boston Harbor Hotel
Boston Harbor Hotel
Boston Harbor Hotel
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Boston
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Four Seasons Boston
Four Seasons Boston
Four Seasons Boston
8.6 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Boston
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
XV Beacon Hotel
XV Beacon Hotel
XV Beacon Hotel
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Boston
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Internet i shpejtë
The Ritz-Carlton Boston
The Ritz-Carlton Boston
The Ritz-Carlton Boston
8.2 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Boston
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Mandarin Oriental Boston
Mandarin Oriental Boston
Mandarin Oriental Boston
8.2 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Boston
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Revere Hotel Boston Common
Revere Hotel Boston Common
Revere Hotel Boston Common
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Boston
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Hilton Boston Logan Airport
Hilton Boston Logan Airport
Hilton Boston Logan Airport
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Boston
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Parkimi
The Lenox
The Lenox
The Lenox
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Boston
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Shënjestër
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hyatt Regency Boston Harbor
Hyatt Regency Boston Harbor
Hyatt Regency Boston Harbor
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Boston
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
The Westin Copley Place Boston
The Westin Copley Place Boston
The Westin Copley Place Boston
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Boston
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
Boston Marriott Copley Place
Boston Marriott Copley Place
Boston Marriott Copley Place
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Boston
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
The Colonnade Hotel
The Colonnade Hotel
The Colonnade Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Boston
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
 • Ashensor / Lift
Hilton Boston Back Bay
Hilton Boston Back Bay
Hilton Boston Back Bay
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Boston
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
The Langham Boston
The Langham Boston
The Langham Boston
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Boston
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kafene/ditore
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Fairmont Copley Plaza
Fairmont Copley Plaza
Fairmont Copley Plaza
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Boston
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Hilton Boston Downtown/Faneuil Hall
Hilton Boston Downtown/Faneuil Hall
Hilton Boston Downtown/Faneuil Hall
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Boston
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
The Bostonian Boston
The Bostonian Boston
The Bostonian Boston
7.8 Mesatare
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Boston
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Westin Boston Waterfront
Westin Boston Waterfront
Westin Boston Waterfront
Hotel
Shtetet e Bashkuara, Boston
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Parkimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.