Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Wishaw, Mbretëria e Bashkuar

Wishaw
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 3 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
The Commercial Hotel Wishaw
The Commercial Hotel Wishaw
The Commercial Hotel Wishaw
8.1 E mirë
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Wishaw
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Shënjestër
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Herdshill Guest House
Herdshill Guest House
Herdshill Guest House
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Wishaw
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Parkim falas
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • TV
Bonkle House
Bonkle House
Bonkle House
Shtëpi e mysafirëve
Mbretëria e Bashkuar, Wishaw
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Kopsht
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Depozitimi i bagazheve
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Kopilak
 • Lavanderi vetëshërbimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.