Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Windermere me pishinë për fëmijë

Windermere
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 4 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Windermere në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
St John's Lodge Windermere
St John's Lodge Windermere
St John's Lodge Windermere
Mengjezore dhe Mbrëmje
Mbretëria e Bashkuar, Windermere
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
 • Pishinë
Briery Wood Hotel
Briery Wood Hotel
Briery Wood Hotel
8.8 E mirë
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Windermere
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Dhomat pa duhan
Low Wood Bay Resort & Spa
Low Wood Bay Resort & Spa
Low Wood Bay Resort & Spa
7.6 Mesatare
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Windermere
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Kuti e sigurisë
Laurel Cottage Windermere
Laurel Cottage Windermere
Laurel Cottage Windermere
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Windermere
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Kopsht
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Hipja me kuaj
 • Depozitimi i bagazheve
 • Peshkimi
 • Ecje
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.