Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Torquay me pishinë për fëmijë

Torquay
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 17 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Torquay në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Cary Arms
Cary Arms
Cary Arms
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Torquay
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkim falas
The Imperial Torquay
The Imperial Torquay
The Imperial Torquay
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Torquay
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
TLH Derwent Hotel TLH Leisure Resort
TLH Derwent Hotel TLH Leisure Resort
TLH Derwent Hotel TLH Leisure Resort
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Torquay
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Abbey Sands Hotel
Abbey Sands Hotel
Abbey Sands Hotel
7.7 Mesatare
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Torquay
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
 • E vendosur
Cavendish Hotel
Cavendish Hotel
Cavendish Hotel
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Torquay
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
The Osborne Hotel Torquay
The Osborne Hotel Torquay
The Osborne Hotel Torquay
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Torquay
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
TLH Carlton Hotel
TLH Carlton Hotel
TLH Carlton Hotel
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Torquay
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
TLH Toorak Hotel
TLH Toorak Hotel
TLH Toorak Hotel
7.2 Mesatare
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Torquay
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Livermead Cliff Hotel
Livermead Cliff Hotel
Livermead Cliff Hotel
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Torquay
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
The Sandpiper Guest House
The Sandpiper Guest House
The Sandpiper Guest House
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Torquay
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkimi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Mikpritje për kafshë
 • Blyni i Dartit
Babbacombe Royal Hotel and Carvery
Babbacombe Royal Hotel and Carvery
Babbacombe Royal Hotel and Carvery
8.7 E mirë
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Torquay
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • TV
 • E vendosur
 • Dush
 • Banjë private
 • Tualet privat
 • Blyni i Dartit
Ascot House Hotel
Ascot House Hotel
Ascot House Hotel
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Torquay
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • TV
 • E vendosur
TLH Victoria
TLH Victoria
TLH Victoria
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Torquay
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
The Richwood
The Richwood
The Richwood
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Torquay
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Lindum Lodge
Lindum Lodge
Lindum Lodge
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Torquay
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Makinë e tharjes së flokëve
Yew Tree House Torquay
Yew Tree House Torquay
Yew Tree House Torquay
Mengjezore dhe Mbrëmje
Mbretëria e Bashkuar, Torquay
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Kujdestari / Shërbime për fëmijë
The Headland Hotel & Spa
The Headland Hotel & Spa
The Headland Hotel & Spa
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Torquay
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
 • Pishinë
Devonshire Hotel Torquay
Devonshire Hotel Torquay
Devonshire Hotel Torquay
7.5 Mesatare
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Torquay
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.