Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Shipton-under-Wychwood, Mbretëria e Bashkuar

Shipton-under-Wychwood
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 6 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Gardeners Cottage Shipton-under-Wychwood
Kopsht
Mbretëria e Bashkuar, Shipton-under-Wychwood
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Mikrovale
 • Peshkimi
 • Aktivitetet në ujë
The Shaven Crown Hotel
The Shaven Crown Hotel
The Shaven Crown Hotel
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Shipton-under-Wychwood
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Staf i shumëgjuhëshëm
 • Shërbimi i dhomës
The Wychwood Inn
The Wychwood Inn
The Wychwood Inn
9.0 E shkëlqyer
Han
Mbretëria e Bashkuar, Shipton-under-Wychwood
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
The Lamb Inn Shipton-under-Wychwood
The Lamb Inn Shipton-under-Wychwood
The Lamb Inn Shipton-under-Wychwood
8.6 E mirë
Han
Mbretëria e Bashkuar, Shipton-under-Wychwood
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Parkim falas
 • Kafe / Thaj kafeje
The Swan Inn Shipton-under-Wychwood
The Swan Inn Shipton-under-Wychwood
The Swan Inn Shipton-under-Wychwood
8.9 E mirë
Han
Mbretëria e Bashkuar, Shipton-under-Wychwood
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Oliver's Studio at Oliver's Yard
Apartament
Mbretëria e Bashkuar, Shipton-under-Wychwood
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.