Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Shanklin me pishinë për fëmijë

Shanklin
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 6 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Shanklin në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Luccombe Hall Hotel
Luccombe Hall Hotel
Luccombe Hall Hotel
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Shanklin
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
Luccombe Manor Country House Hotel
Luccombe Manor Country House Hotel
Luccombe Manor Country House Hotel
8.6 E mirë
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Shanklin
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
The Grange B&B Shanklin
The Grange B&B Shanklin
The Grange B&B Shanklin
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Shanklin
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Saunë
Marlborough Hotel
Marlborough Hotel
Marlborough Hotel
8.4 E mirë
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Shanklin
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkim falas
Langham Court
Langham Court
Langham Court
7.4 Mesatare
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Shanklin
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Pishinë
Static Caravan
Parku i Pushimeve/Kampi
Mbretëria e Bashkuar, Shanklin
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Casino
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Pishinë
 • Tavolinë udhëtimi
 • Pishinë në brendësi
 • Pishinë jashtë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.