Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Shanklin, Mbretëria e Bashkuar

Shanklin
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 65 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Shanklin Villa Apartments
Shanklin Villa Apartments
Shanklin Villa Apartments
Apartament
Mbretëria e Bashkuar, Shanklin
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Jacuzzi
Haven Hall Hotel
Haven Hall Hotel
Haven Hall Hotel
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Shanklin
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Chine Side
Mengjezore dhe Mbrëmje
Mbretëria e Bashkuar, Shanklin
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Makinë e tharjes së flokëve
Luccombe Hall Hotel
Luccombe Hall Hotel
Luccombe Hall Hotel
8.6 E mirë
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Shanklin
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Luccombe Manor Country House Hotel
Luccombe Manor Country House Hotel
Luccombe Manor Country House Hotel
8.7 E mirë
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Shanklin
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Shanklin Hotel
Shanklin Hotel
Shanklin Hotel
7.2 Mesatare
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Shanklin
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Restorant
 • Parkim falas
 • Parkimi
Ocean View Shanklin
Ocean View Shanklin
Ocean View Shanklin
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Shanklin
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
The Grange B&B Shanklin
The Grange B&B Shanklin
The Grange B&B Shanklin
8.8 E mirë
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Shanklin
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Bourne Hall Country Hotel
Bourne Hall Country Hotel
Bourne Hall Country Hotel
7.3 Mesatare
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Shanklin
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Harrow Lodge Hotel
Harrow Lodge Hotel
Harrow Lodge Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Shanklin
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Somerton Lodge Hotel
Somerton Lodge Hotel
Somerton Lodge Hotel
8.8 E mirë
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Shanklin
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
The Clifton
8.7 E mirë
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Shanklin
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Medehamstede Hotel
Medehamstede Hotel
Medehamstede Hotel
7.3 Mesatare
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Shanklin
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Shënjestër
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkim falas
Fernbank Shanklin
Fernbank Shanklin
Fernbank Shanklin
9.0 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Mbretëria e Bashkuar, Shanklin
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • TV
The Havelock Shanklin
The Havelock Shanklin
The Havelock Shanklin
8.9 E mirë
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Shanklin
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
The Fawley
The Fawley
The Fawley
8.6 E mirë
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Shanklin
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Fusha shtërrime
Foxhills
Foxhills
Foxhills
Mengjezore dhe Mbrëmje
Mbretëria e Bashkuar, Shanklin
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
The Kenbury B&B
The Kenbury B&B
The Kenbury B&B
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Shanklin
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Gracellie Hotel
Gracellie Hotel
Gracellie Hotel
7.6 Mesatare
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Shanklin
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Marlborough Hotel
Marlborough Hotel
Marlborough Hotel
8.4 E mirë
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Shanklin
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.