Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Redruth, Mbretëria e Bashkuar

Redruth
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 5 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Penventon Park Hotel
Penventon Park Hotel
Penventon Park Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Redruth
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Tricky's Hotel
7.7 Mesatare
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Redruth
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
The Cedars B and B
The Cedars B and B
The Cedars B and B
9.6 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Mbretëria e Bashkuar, Redruth
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Inn for all Seasons
Inn for all Seasons
Inn for all Seasons
7.9 Mesatare
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Redruth
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Dhoma takimesh
 • Shërbimi i dhomës
Owl House Redruth
Owl House Redruth
Owl House Redruth
8.7 E mirë
Dhoma pushimesh
Mbretëria e Bashkuar, Redruth
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.