Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Newry, Mbretëria e Bashkuar

Newry
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 5 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Canal Court
Canal Court
Canal Court
8.6 E mirë
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Newry
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Mourne Country Hotel
Mourne Country Hotel
Mourne Country Hotel
8.2 E mirë
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Newry
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Restorant
Flagstaff Lodge
Flagstaff Lodge
Flagstaff Lodge
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Newry
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Depozitimi i bagazheve
 • Zonë e caktuar për duhan
Belmont Hall
Belmont Hall
Belmont Hall
7.6 Mesatare
Shtëpi e mysafirëve
Mbretëria e Bashkuar, Newry
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Depozitimi i bagazheve
Clonlum Holiday Cottages
Clonlum Holiday Cottages
Clonlum Holiday Cottages
Kopsht
Mbretëria e Bashkuar, Newry
Largësia nga qendra e qytetit:
6.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.