Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Manchester me pishinë për fëmijë

Manchester
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 10 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Manchester në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
The Lowry Hotel
The Lowry Hotel
The Lowry Hotel
8.7 E mirë
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Manchester
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Clayton Hotel Manchester Airport
Clayton Hotel Manchester Airport
Clayton Hotel Manchester Airport
8.0 E mirë
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Manchester
Largësia nga qendra e qytetit:
12.8 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
Hilton Manchester Deansgate
Hilton Manchester Deansgate
Hilton Manchester Deansgate
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Manchester
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Crowne Plaza Manchester Airport
Crowne Plaza Manchester Airport
Crowne Plaza Manchester Airport
8.3 E mirë
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Manchester
Largësia nga qendra e qytetit:
13.1 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Novotel Manchester Centre
Novotel Manchester Centre
Novotel Manchester Centre
8.3 E mirë
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Manchester
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Manchester Marriott Victoria & Albert Hotel
Manchester Marriott Victoria & Albert Hotel
Manchester Marriott Victoria & Albert Hotel
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Manchester
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Parkimi
 • Makinë e tharjes së flokëve
Innside by Melia Manchester
Innside by Melia Manchester
Innside by Melia Manchester
8.8 E mirë
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Manchester
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
YHA Manchester
YHA Manchester
YHA Manchester
Hostel
Mbretëria e Bashkuar, Manchester
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Dhomat pa duhan
Premier Inn Manchester City Centre Portland Street
Premier Inn Manchester City Centre Portland Street
Premier Inn Manchester City Centre Portland Street
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Manchester
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
QuickSpaces Heart of the City
QuickSpaces Heart of the City
QuickSpaces Heart of the City
Apartament
Mbretëria e Bashkuar, Manchester
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.