Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Londra me diskoteka dhe nate.

Londra
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 24 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Klube Natë apo Diskoteka në Londra 2024. Kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë në konsideratë (kushtetuar që është e mundur) vlerësime të fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe qasjen në zonën e valleve. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më 8 prill 2024.
W London Leicester Square
W London Leicester Square
W London Leicester Square
8.6 E mirë
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Londra
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
ME London by Melia
ME London by Melia
ME London by Melia
8.5 E mirë
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Londra
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Egerton House Hotel
Egerton House Hotel
Egerton House Hotel
9.4 E shkëlqyer
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Londra
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Baglioni Hotel London - The Leading Hotels of the World
Baglioni Hotel London - The Leading Hotels of the World
Baglioni Hotel London - The Leading Hotels of the World
8.8 E mirë
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Londra
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Bulgari Hotel London
Bulgari Hotel London
Bulgari Hotel London
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Londra
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
The Mandrake Hotel
The Mandrake Hotel
The Mandrake Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Londra
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
Generator London
Generator London
Generator London
7.0 Mesatare
Hostel
Mbretëria e Bashkuar, Londra
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Mama Shelter London
Mama Shelter London
Mama Shelter London
8.4 E mirë
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Londra
Largësia nga qendra e qytetit:
5.9 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
The Hoxton Shoreditch
The Hoxton Shoreditch
The Hoxton Shoreditch
8.3 E mirë
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Londra
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
De Vere Selsdon Estate
De Vere Selsdon Estate
De Vere Selsdon Estate
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Londra
Largësia nga qendra e qytetit:
18.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Alexandra Hotel London
Alexandra Hotel London
Alexandra Hotel London
7.1 Mesatare
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Londra
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
Pullman London St Pancras
Pullman London St Pancras
Pullman London St Pancras
8.4 E mirë
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Londra
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Cheshire Hotel
Cheshire Hotel
Cheshire Hotel
6.7 Më poshtë mesatare
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Londra
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Klube natë
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Shakespeare Hotel London
Shakespeare Hotel London
Shakespeare Hotel London
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Londra
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
St Christopher's Inn Village - London Bridge
St Christopher's Inn Village - London Bridge
St Christopher's Inn Village - London Bridge
7.3 Mesatare
Hostel
Mbretëria e Bashkuar, Londra
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
St Christopher's Greenwich
St Christopher's Greenwich
St Christopher's Greenwich
6.5 Më poshtë mesatare
Hostel
Mbretëria e Bashkuar, Londra
Largësia nga qendra e qytetit:
8.4 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
The Nine Hotel
The Nine Hotel
The Nine Hotel
8.4 E mirë
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Londra
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
St Christopher's Inn Oasis - London Bridge - Female Only
St Christopher's Inn Oasis - London Bridge - Female Only
St Christopher's Inn Oasis - London Bridge - Female Only
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Heathrow Hostel
Heathrow Hostel
Heathrow Hostel
4.9
Hostel
Mbretëria e Bashkuar, Londra
Largësia nga qendra e qytetit:
16.1 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
St Christopher's The Inn - London Bridge
St Christopher's The Inn - London Bridge
St Christopher's The Inn - London Bridge
6.6 Më poshtë mesatare
Hostel
Mbretëria e Bashkuar, Londra
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Shënjestër
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.