Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Llandrindod Wells, Mbretëria e Bashkuar

Llandrindod Wells
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 4 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Hampton Hotel
Hampton Hotel
Hampton Hotel
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Llandrindod Wells
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkimi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Blyni i Dartit
 • Zonë e caktuar për duhan
Metropole Hotel and Spa
Metropole Hotel and Spa
Metropole Hotel and Spa
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Llandrindod Wells
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Greylands Guest House
Greylands Guest House
Greylands Guest House
Shtëpi e mysafirëve
Mbretëria e Bashkuar, Llandrindod Wells
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Peshkimi
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Tavolinë udhëtimi
 • Ecje
Highland Moors
Highland Moors
Highland Moors
Mengjezore dhe Mbrëmje
Mbretëria e Bashkuar, Llandrindod Wells
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Dhomat pa duhan
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.