Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Leyland, Mbretëria e Bashkuar

Leyland
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 2 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Smithy lodge Guest House
Smithy lodge Guest House
Smithy lodge Guest House
8.4 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Mbretëria e Bashkuar, Leyland
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Depozitimi i bagazheve
 • Peshkimi
Charnock Farm Motel
8.0 E mirë
Motel
Mbretëria e Bashkuar, Leyland
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Dhoma takimesh
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.