Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Knighton, Mbretëria e Bashkuar

Knighton
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 4 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
The Horse & Jockey Inn
The Horse & Jockey Inn
The Horse & Jockey Inn
Han
Mbretëria e Bashkuar, Knighton
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Blyni i Dartit
 • Ecje
Knighton Hotel
Knighton Hotel
Knighton Hotel
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Knighton
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
Cwmgilla Farm
Kopsht
Mbretëria e Bashkuar, Knighton
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Jacuzzi
The Red Lion Knighton
The Red Lion Knighton
The Red Lion Knighton
Mengjezore dhe Mbrëmje
Mbretëria e Bashkuar, Knighton
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.