Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Inverness me pishinë për fëmijë

Inverness
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 5 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Inverness në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Columba Hotel Inverness by Compass Hospitality
Columba Hotel Inverness by Compass Hospitality
Columba Hotel Inverness by Compass Hospitality
7.0 Mesatare
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Inverness
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kafene/ditore
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Kingsmills Hotel Inverness
Kingsmills Hotel Inverness
Kingsmills Hotel Inverness
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Inverness
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Mercure Inverness Hotel
Mercure Inverness Hotel
Mercure Inverness Hotel
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Inverness
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
Bunchrew House Hotel
Bunchrew House Hotel
Bunchrew House Hotel
Shtëpi fshati/palës
Mbretëria e Bashkuar, Inverness
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Chieftain Hotel
Chieftain Hotel
Chieftain Hotel
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Inverness
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Biliardo
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Depozitimi i bagazheve
 • Blyni i Dartit
 • Zonë e caktuar për duhan
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.