Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në High Wycombe, Mbretëria e Bashkuar

High Wycombe
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 10 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Holiday Inn High Wycombe M40 Jct 4
Holiday Inn High Wycombe M40 Jct 4
Holiday Inn High Wycombe M40 Jct 4
8.1 E mirë
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, High Wycombe
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Abbey Lodge Hotel High Wycombe
Abbey Lodge Hotel High Wycombe
Abbey Lodge Hotel High Wycombe
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, High Wycombe
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Wendover Arms Hotel
Wendover Arms Hotel
Wendover Arms Hotel
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, High Wycombe
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Buckingham Hotel
Buckingham Hotel
Buckingham Hotel
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, High Wycombe
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Premier Inn High Wycombe Central
Premier Inn High Wycombe Central
Premier Inn High Wycombe Central
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, High Wycombe
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Recepsion 24-orësh
 • Depozitimi i bagazheve
Travelodge High Wycombe Central
Travelodge High Wycombe Central
Travelodge High Wycombe Central
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, High Wycombe
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi
 • Recepsion 24-orësh
 • Mikpritje për kafshë
Malvern House High Wycombe
Malvern House High Wycombe
Malvern House High Wycombe
6.8 Më poshtë mesatare
Mengjezore dhe Mbrëmje
Mbretëria e Bashkuar, High Wycombe
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
Clifton Lodge Hotel
Clifton Lodge Hotel
Clifton Lodge Hotel
5.8
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, High Wycombe
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rye Court Hotel
Rye Court Hotel
Rye Court Hotel
7.8 Mesatare
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, High Wycombe
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
 • TV
Squirrel house B&B
Mengjezore dhe Mbrëmje
Mbretëria e Bashkuar, High Wycombe
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.